Amn

No właśnie - mają swoje powody, więc po co ten post?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ dnia czw, 13 lis 2008 - 23:04 napisał

1. Bardzo rozbudowana i profesjonalnie prezentująca się wypowiedź... (twoja też Enter... ;p )
2. Amn korzysta z Vallheru, tak? Chyba nie zdążyli przejrzeć wszystkich plików jeszcze, bo mają możliwość zresetowania wszystkich kont i elementów gry.

Ale co ja wiem... pewnie mają swoje powody



Resetall.php

Można tak robić ale są inne powody by tego nie czynić.

[size=16]
Gdy Dorośniesz Synu Mój,
Całą Wisłę Weź Na Chu*,
Skurw**** Stadion Spal,
Niech Te Kur** Mają Bal...
[/size]
Nie sądzę, żebyś Tar mógł wymagać od administracji jakiejkolwiek gry powodów postępowania. Jak będą chcieli to sami napiszą. Więc nie zaczepiaj.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia pią, 14 lis 2008 - 22:51 napisał

No to napisz jakie jeśli o tym wspominasz mopanku.



Nie muszę ci się zwierzać. Mopanku.

[size=16]
Gdy Dorośniesz Synu Mój,
Całą Wisłę Weź Na Chu*,
Skurw**** Stadion Spal,
Niech Te Kur** Mają Bal...
[/size]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia sob, 15 lis 2008 - 03:40 napisał

Nie sądzę, żebyś Tar mógł wymagać od administracji jakiejkolwiek gry powodów postępowania. Jak będą chcieli to sami napiszą. Więc nie zaczepiaj.


Po pierwsze Matt to ty się czepiasz mnie a nie ja ich.
To jest oczywiste, że jak będą chcieli to napiszą a jak nie będą chcieli to nie napiszą. Tak bzdurnie logiczne, ze głowa mała.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nirbah dnia sob, 15 lis 2008 - 17:41 napisał

Nie muszę ci się zwierzać. Mopanku.


Więc mopanku nie pisz -

Cytat

Można tak robić ale są inne powody by tego nie czynić.

jeśli nie masz zamiaru tego wyjaśniać. Po co te twoje trzy grosze wtrącasz jeśli nic nie chcesz powiedzieć?
Bez kłótni. Uspokoić się. Nie chce to niech nie mówi - to temat o grze a nie o tym dlaczego jest nowa era. Wracamy do tematu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ruszyła nowa era , jakieś nowe lokacje. Można się logować ponownie.
A miałam takie fajne ID No nic, trzeba by się temu ponownie przyjrzeć.
Oj Misiaki, ależ z was nerwuski
Jedną my są bracią erpegową, po co sami sobie mamy kopać dołki i te sprawy, nie lepiej się wyluzować? : p
Drukareczko, jednocześnie wszyscy to nieodmiennie tutaj Polacy xD Taka tendencja do uprzykrzania życia innym, bo tak
Ale Polacy są bardziej zróżnicowaną społecznością niż tacy my : p Bo wszystkich nas łączy poje... No.. Taki inny sposób myślenia ; p

Poza tym, Amn rlz! ; pppp Bo tak.
Ale nie o Polakach to temat, tak więc wróćmy do Amn. Widzę kilka zmian graficznych - gra wygląda już lepiej. Tylko forum coś martwe macie
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Nie jest martwe tylko zaniemówiło ; p
I dziękuję za pochwałę, mi też się podoba, choć jeszcze mam w planach kilka poprawek ; )
Amn. haha Admini najpierw tępią graczy a potem piszą im na gg, aby wrócili.......
Widzisz - są miłosierni. Odsyłają, abyś zmienił swe postępowanie, a potem nawołują znowu, żebyś odnowiony duchowo doznał trochę przyjemności z gry

Mnie jak na razie nikt nie tępił, a chyba wszyscy już wiedzą, że jestem kawał... eee... Szajita.
Ja byłem najlepszym alchemikiem Ale po miesiącu zaczęły się problemy ze wszystkim i dodatkowo władze zamiast wyjść na przeciw, robiły wszystko jedynie dla własnych korzyści.... i tak Fae najlepsze:D

Cytat

Ale po miesiącu zaczęły się problemy ze wszystkim i dodatkowo władze zamiast wyjść na przeciw, robiły wszystko jedynie dla własnych korzyści

Bardzo ciekawa choc mam wrażenie że niesłuszna opinia.
Niesłuszna? A słuszne jest nie naprawianie błędu i zwiększanie sobie ceny na rynku na tą roślinę którą hodował władca?
Po czym gdy zgłosiłem to na forum, usunięto mi wszystkie plany mikstur.....
No i gdy zgłosiłem to..... powiedziano mi "Kup sobie je od nowa"
← Gry ogólnie
Wczytywanie...