Rasistowska sygnatura

Chciałem zgłosić że załączona poniżej sygnatura użytkownika K`sdra Ilithien ma przekaz wybitnie rasistowski.
Nad tym jaki przekaz niesie ze sobą jego nowy avatar też można by się było zastanowić.
Nie możemy pozwolić na propagowanie takich treści na forum! Proszę więc o jakąś reakcję.

Lepiej było dać ten temat w forum "Gameexe". Lub po prostu PW do adminów/Meda.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
tylko czemu dałeś skargę w faerun game?
Inna rzecz że popieram, syga powinna zostac usunięta.
Dałem tutaj bo nie wiedziałem gdzie dać. Użytkownik jest też graczem fae, więc jakoś tutaj wrzuciłem, możecie przenieść jeśli to niewłaściwy temat.
Przesadzasz Buka.

A pierwsze primo jeśli nie podoba Ci się jego sygnatura w pierwszej kolejności powinieneś samemu do niego napisać i powiedzieć że ten obrazek bije w Twoje uczucia. Zrobiłeś to czy od razu lecisz na skargę?
Nie zawsze chce mi się/mam czas użerać się z ludźmi, od tego są moderatorzy, ja tylko zwracam uwagę na problem.
Mylisz się. Najpierw ty powinieneś działać.
tyle czasu co poświeciłeś na napisanie tego tematu mogłeś poświęcić na napisanie pw.
Ale napisałem ten temat.
Lubię dyskusje o ile jest z kim dyskutować i o czym. Zwróciłem uwagę temu użytkownikowi (mimo iż nie jestem moderatorem) .
Jak dzieci, no Następnym razem Buka będzie wiedział, że wystarczy PW do mnie. O co to halo.

Użytkownik otrzymał na PM prośbę o usunięcie sygnatury. Avatar jeszcze można przeżyć.


Tonari no Totoro!
Dzięki

[Dodano po 16 godzinach]

Z tym że owa sygnatura wciąż nie została zdjęta a mógł by ją zdjąć przecież któryś z adminów.
Męczysz, Buka. Jak nie zdejmie sam w przez jakiś czas to się wtedy tym zajmie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Nie męczę tylko reakcja na przejawy i propagowanie rasizmu powinna być natychmiastowa.
Ale nie o tym jest ta dyskusja.
No tu się muszę z Buką zgodzić, chcesz to sobie Sodalis załóż temat do dyskusji o tym.

Czekamy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.

Cytat

przejawy i propagowanie rasizmu powinna być natychmiastowa.


A ja się nie zgadzam z tobą, że to jest propagowanie rasizmu. Czepiasz się - powtarzam się wiesz jak bo przecież mogłeś nie uważać.

Cytat

Ostatnio widziany: niedziela, 09 listopad 2008 - 09:29


Użytkownik więc nie mógł zobaczyć PW. A my zawsze mieliśmy procedurę, że sami zdejmujemy dopiero jak użytkownik odmówi współpracy. Nagradzając przy okazji procentami.


Tonari no Totoro!
To nie jest propagowanie rasizmu.

Buka jest przewrażliwiony. Widać, że Buka się angażuje w takie sprawy - patrz free tybet.
Nie rób tu krucjaty kolego.
← Game Exe
Wczytywanie...