[GI] Zbroja Arcymistrza Ognia

Witam! Czytałem, ze nie można zdobyć ciężkiej zbroi strażnika. Ale czy można kupić Zbroje Arcymistrza Maga Ognia czy jakoś tak? Czyt: ciężką zbroję maga ognia. Jeśli tak to kiedy? Na jakim poziomie? Pozdrawiam Glorfindel
Nie ma Ciężkiej Zbroi Maga Ognia. Jest Szara Arcymistrza Kręgu Ognia, którą możesz kupić u Corristo po wejściu na 4 Krąg, jeśli dobrze pamiętam.
Ze spisu zbroi na stronie Gameexe wynika, że taka szata w ogóle nie istnieje
TU masz link.

Do Wiktul: Po wejściu na 4 krąg?! 4 Krąg można zrobić w 4 rozdziale, a w 4 rozdziale Corristo już nie żyje...
Do Sosna:W takim razie (chyba) chodzi o Zdobioną Szatę Ognia. Sorry za niedokładność, ale nie mam głowy do nazewnictwa.

Niedługo dam screena, albo wpiszę prawidłową nazwę tej szaty tylko sobie muszę zapisać .
To po wejściu na 3 krąg w takim razie (dawno nie grałem, więc nie pamiętam). Tak samo z nazwą szaty. Zdobiona, czy Arcymistrza - wiadomo o co chodzi. W każdym razie można ją kupić od Corristo.
No tak, ale Ciężkiego Pancerza Strażnika (wiadomo o co chodzi nawet jak nazwa zła) nie można uzyskać nie używając odpowiednich kodów więc chyba Ciężkiej Szaty Maga Ognia też nie.
W III rozdziale możesz kupić szatę Arcymistrza Kręgu Ognia od Corristo.
I jeszcze jedno: kręgów magii możesz nauczyć się w moment, jeśli posiadasz odpowiednią ilość punktów nauki.
Można. Jakby nie było można, to bym chodził goły za każdym razem jak grałem magiem, a jakoś mi się nie zdarzyło. Od Corristo dostajesz Zdobioną Szatę Ognia, od Saturasa na 4 kręgu Zdobioną Szatę Wody, a od Xardasa na 5 kręgu Szatę Mrocznych Sztuk. Bez kodów i kombinacji. Wchodzisz do odpowiedniego kręgu, płacisz kupę rudy i masz.
Ok. Po raz trzeci dzięki za pomoc. Sprawa załatwiona. Temat do zamknięcia.
← Gothic
Wczytywanie...