[GI] Stary obóz- Strażnik i Mag -poziomy

Witam! Mam kolejne pytanie: Czy, żeby zostać Strażnikiem, albo Magiem Ognia trzeba mieć min 10 lvl jak w NO najemnikiem? Pozdrawiam Glorfindel
Nie tu wystarczy chyba, że pokonasz Królową pełzaczy, choć na tym etapie zwykle ma się już wyższy lvl więc może próg jest a ja nic o nim nie wiem

Jak Ci wyskakuje komunikat, że musisz mieć 10 poziom doświadczenia, to musisz mieć 10 poziom. Tak jest i w tym przypadku.
Aha dzięki, już wiem, że trzeba.

Cytat

...choć na tym etapie zwykle ma się już wyższy lvl więc może próg jest a ja nic o nim nie wiem

Łatwo mówić Ja mam 8. A na czym można sobie dobrze poexpić na tym poziomie?
W 2 rozdziale jeśli dobrze pamiętam udajemy się po kamień ogniskujący, po drodze przechodzimy przez las, zejdź trochę z drogi i tam poexp, uważaj tylko na 2 Cieniostwory, większe grupki wilków odciągaj pojedynczo podchodzą blisko jednego z nich.

Mam iść do tego lasu? o.O W 5 rozdziale jak byłem to go omijałem szerokim łukiem, a ze zręcznością i siłą po 30 w życiu tam nie wejdę, ale mogę spróbować trochę powybijać te stwory przy wejściu i na początku, ale głębiej nie będę raczej wchodził. A kamień już zdobyłem i królową pełzaczy już pokonałem teraz pozostał mi tylko Almanach, ale na początku chciałem wbić na 10 i zostać na początku strażnikiem i poćwiczyć ze skorpionem, a potem magiem (zapytacie pewnie jak... ale jest taki jeden sposób).
← Gothic
Wczytywanie...