[GII] Ulubione zadanie

A moja polowanie na smoki - duuuuuuuuuuuuzo złota i PD sie zdobywało...
Odpowiedz
a ja lubie przyłaczanie się do gildii i gildie zlodzxieji zadania od najemników i od andre i te nie związane z fabółą gry
Odpowiedz
Poowanie na smoki, nie dość żę sporo leveli zaliczamy, kasy dostaje aż ciezko chodzić, to jeszcze zabijamy smoki, a to juz coś
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No polowanie na smoki jest dobre i kasiaste Podoba mi sie też misja z krwawymi kielichami dla gilidii złodziei
Odpowiedz
Tej nie lubie podoba mi się też Test Torlofa gdy trzeba pozabijać strażników B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Albo zadanie od Torlofa jeśli chcemy go wziąść na kapitana statku z otwarciem tej bramy w zamku z górniczej doliny. Fajny filmik nawet jest
Odpowiedz
Dokładnie
A jakie później Ian słowa wypowiedział: "Paladyni to debile! Kto inny wpadł by na pomysł otwarci bramy?!?!?!"
Odpowiedz
Ja nie wiem bo otwieram i od razu uciekam. Trochę patrze na tą rzeźnię i spadam do Torlofa
Odpowiedz
Heh... ja jeszcze troche czekam, żeby pogadać z palami... i żaden nie atakuje
Odpowiedz
Jak żaden? Persifal ataluje i chyba Kreoloth czy jak mu tam no i text Garonda "Jakiś sukin*yn otworzył łwoną bramię! Jak się dowiem kto to zrobił..." B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
te w nowicjacie zakonu magów ognia i w ogóle wszystkie magiem
Odpowiedz
Najfajniejsze są zadania dla gildi złodzeiji i wszystkie zadania poboczne w mieście [te w GD mi się jakoś nie podobają] Co do głównych zadań to mam mieszne uczucia <_<
Odpowiedz
Lubie też skopać tyłek Bullkowi, nie mała sadysfakcja No i nagroda też spoko B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zdobywanie smoczych jaj dla Benneta jest fajne. Trzeba sie troche namęczyć, żeby znaleźć wszystko
Odpowiedz
tak , ale ja zawsze wybijam gildie złodziei <_< . a powiedzcie czemu bennet nie chce jaj w irdorath ?
Odpowiedz
A poco mu? Przydały by się na lądzie a nie na statku. J zawsze biorę jajo ze sobą, kto wie możę wychoduje własnego smoka
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Na wyspie z jaj można zrobić miksturke siły czy czegoś. W każdym razie dobra jest
Odpowiedz
Tak to ciekawe i długie zadanie i dużo EXP za nie idzie i kasy oczywiście. A Benet nie przyjmuje jaj bo jak mu je sprzedamy to nie zrobimy miksturki.
Odpowiedz
Zadania w klasztorze.
Lubię wszystkie zadania dla nowicjuszy i magów.
Heeh a szczególnie to z roznoszeniem kiełbachy....aż mi się płakać chce jak oni mi za to dziękują hehe
Odpowiedz

Użytkownik Pavel dnia Jul 28 2004, 11:25 AM napisał

Na wyspie z jaj można zrobić miksturke siły czy czegoś. W każdym razie dobra jest

Ta miksturka to Embarla Firgasto, a wszystkie składniki są podane na recepcie w Dworze Irdorath [m.in. 11 smoczych jaj, czarna perła] Daje bonus +15 do siły
Odpowiedz
← Gothic

Ulubione zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...