[GI] Mag Ognia

Witam! Kiedy będę mógł zostać magiem ognia? Mam 5 poziom i niedawno zostałem Cieniem. Ile jeszcze mam czekać? A chciałbym się jeszcze w międzyczasie nauczyć się paru kręgów i kupić parę ognistych run. Czekam na rychłą odpowiedź. Pozdrawiam Glorfindel.
Z tego co wiem magiem ognia zostać się nie da, najlepiej zostań strażnikiem (co nie oznacza, że nie możesz używać magii), a kiedy Cię wyrzucą ze Starego Obozu przejdziesz do Nowego Obozu, kiedy zostaniesz tam najemnikiem, porozmawiaj z Magami Wody, a oni Cię przyjmą

Sosna, mylisz się.

Glorfindel, musisz zabić Królową Pełzaczy. Gdy Thorus się o tym dowie, zechce Cie widzieć - ty do niego idziesz, a on oferuje Ci pracę w Straży. Możesz się zgodzić lub powiedziec, że bardziej interesujesz się drogą magii i idziesz do Coristo, on zresztą też chce się spotkać z bohaterem. Po pozytywnych ukończeniu testu (odpowiedzenia na trzy pytani, mających za zadanie sprawdzić, czy "jesteś godzien dostąpić tego zaszczytu". ) zostaniesz Magiem Ognia oraz będziesz mógł się nauczyć pierwszego i drugiego Kręgu Magii, następnych - wraz z kolejnym rozdziałem.
Możliwe, nigdy nie byłem magiem ognia, ale gdzieś kiedyś słyszałem, że to jest niemożliwe

A

A kiedy będzie się można uczyć kolejnych kręgów magii?
Ps: To moja druga gra więc wiem mniej więcej jak grać, ale wcześniej nie byłem magiem.
Mówiłem - wraz z każdym kolejnym rozdziałem, czyli w trzecim nauczysz się trzeciego, w czwartym - czwartego. Wyjątek stanowi piąty rozdział, w którym możesz nauczyć się zarówno piątego, jak i szóstego Kręgu Magii.
Dzięki, aha i mam jeszcze jedno pytanie:
Bo zostałem Cieniem i w poradniku pisze, ze to powinien być koniec pierwszego rozdziału, a tak nie jest. Za to Kruk zlecił mi dowiedzenie się co dzieje się w obozie na bagnach. Co mam zrobić, zeby rozpoczął się drugi rozdział?
Idź do Obozu Bractwa i porozmawiaj z Lesterem, po jej zakończeniu automatycznie "wejdziesz" w drugi rozdział.
Dzięki jeszcze raz. Sprawa wyjaśniona.
← Gothic
Wczytywanie...