[NWN1] Wasza ulubiona broń

Miecz Dwuręczny bo po prostu ma ogromny atak.
Odpowiedz
moja ulubiona bron to luk oczywiscie zawsze lubialem walczyc lukiem xD zas moja bron bez pociskow to miecz poltorareczny
Odpowiedz
Oczywiście rządzą długie łuki!! Potem z długim mieczykiem biegać jak nie ma ammo. (A tak w ogóle prawie zawsze gram magiem(czarownik, czarodziej)) Trochę głupio.

Ortografia kochany, ortografia...

T.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Odpowiedz
Mój krasnal wyposażony w piękny, cały w krwi młotek bojowy.
Odpowiedz
Kocham miecze.Piszcie jakie są rodzaje.Musze je wszystkie wyprubować.Mam narazie ostrze astralne +2 i ostrze gladiatora.

Generalnie po kropce stawiamy spację, "wypróbować" pisze się przez "ó", a "na razie" oddzielnie. Zamiast szukać mieczy, poszukaj słownika. Med
Odpowiedz
Pogromca+4 wymiata.

[Dodano po 4 dniach]

Co daje ostrość w broni?
Odpowiedz
Ostrość zwiększa szanse na trafienie krytyczne broni (zasięg krytyka). Na forum jest już temat z takim pytaniem.
Tutaj masz to bardziej szczegółowo wyjaśnione http://forum.gexe.pl/...broni-ostrosc/
Odpowiedz
Zas moja ulubiona bronia jest dwureczny miecz. Zawsze mialem slabosc do nich. Zwlaszcza ze w NWN gram sobie Wiedzminem (czlowiekiem) to do niego wedlug mnie najbardziej on do niego pasuje.
Odpowiedz
Miecz półtoraręczny, ponieważ zadaję(prawdopodobnie)największe obrażenia podstawowe oraz można przy tym używać tarczy. Takie same obrażenia zadaje katana, ale jakoś nie podchodzi mi granie z kataną i tarczą, a bez tarczy jest trochę trudno więc ta broń plasuje się u mnie na drugim miejscu.
Odpowiedz
Najbardziej lubię kosy bo mają dziki mnożnik obrażeń przy krycie.
No i wyglądają zajebiście.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wasza ulubiona broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...