Moje photoshopy

Mójdebiut tutaj, bardziej z nudów niż z chęci pochwalenia się. Tak więc... aby zrobić wszystkie te obrazki używałem photoshopa 8.0. Fotoszopuję tak od niecałych dwóch lat. Nie mogę szczerze powiedzieć żebym miał talent bo przeważnie przerabiam obrazki, zamiast tworzyć coś od zera. Tutaj właśnie dam te prace które zrobiłem od zera (Poza wilkiem i maską )













Na razie tyle. Podobuje sie?
Odpowiedz
Są takie...inne

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Mi się nie podobają. ;p Jakoś tak zupełnie nie ruszają mnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Wilk? jaki wilk?


So?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wilczek może być.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Anioły są delikatne, a ten to jakiś... przepak;p Phi. (tablety są faaaajne:D)
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Dziiwne. I mnie jakoś też nie ruszają. Patrząc na to mam wrażenie, jakbym oglądała artystę, któremu skończył się trip. Ani to ładne, ani oryginalne.
Odpowiedz
...auć XD
Odpowiedz
Z powyższym komentarzem muszę się zgodzić po części ale no tripowe to raczej nie jest, ani potripowe. Po prostu takie... jakie jest:P Też cholera muszę dać swoje prace z adobe kiedyś. Chociaż się wstydzę bo krajobrazy mi wychodzą koślawo. xD
Odpowiedz
Fav - sięgnij po jakiś atlas anatomii albo odwzorywuj na czymś. niepotrzebna moim zdaniem zamiana kolorów, anatomicznie jest średnio - nieproporcjonalne strony ciała, głowa za mała do tłowia/względnie tłów dużo za szeroki - i nie wiem na ile zamierzone jest efekt eksponacji jego męskości albo czegoś co ją przypomina, ale albo to popraw by nie wyglądało, albo dałeś ją za wysoko . Lewe skrzydło wychodzi mu... z lopatki? Niesymetrycznie je umieściłeś, za długie niektóre linie i wymiary itp. itd., ale - myślę, że będą z Ciebie ludzie . Znaczy rysowniki - brak wprawy?


Mel - tyś jest cały koślawy
Odpowiedz
← Fan Works

Moje photoshopy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...