Warcraft

Wszystko, co "mówi" ghul
"O, widzisz ten głaz? to moja poduszka" - Władca zwierząt
"Ciemność! Ciemność! widzę ciemność! a nie, to kaptur mi opadł" - akolita
"Właśnie, ja nie żyję" - chłop
" Co co co?", "Brrr....", "Niebezpieczeństwu śmiej się w twarz łahahahaha" - ta jednostka latająca do wynajęcia
"Oszczędź sobie tych uprzejmości" - strażnik królewski (czy jakoś tak)
"An dufala", "A setabalana" - Mag Krwi
"I sznu porach", "A sznealoporach", "I szusz namen" - Wódz Taurenów z kampanii

Mógłbym więcej tych tekstów wymienić, ale za dużo czasu i miejsca by to zajęło
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
"Wysypka, bolesna biegunka, trąd, bóle, zawroty głowy, krystalizacja moczu, bezsenność, drgawki, wymioty i śmierć- magia nie jest dla każdego, przed użyciem skontaktuj sie z lekarzem lub farmaceutą" - Kapłan bodajże.
"Jestem Marek i jestem uzależniony od magii...Czeeeść Mareeek"- Bohater Krwawych Elfów
"Kiedyś kopnął mnie koń.... Bolało"-Chłop
"Moje życie za Aiur...znacz...Nehr'Zhul!"- Akolita
i wiele wiele innych...
Ale na specjalną nagrodę zaśługuje:

"Twoje cierpienia będą nieopisane!"- Arthas, ale tylko dlatego, że powiedział to kiedy atakował namiot..

Odpowiedz
Moje ulubione teksty to "Moje ostrze szuka zemsty", które mówi Mistrz Ostrzy i "Nie łatwo być zielonym" przez Siepacza.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Zdziwiło mnie, że u orków w dodatku pojawiły się wulgaryzmy. Zaskoczyło mnie to szczerze. Szaman Taurenów (czy jak mu tam było) oświadcza, że jego kopyto ma spotkanie z moją dupą..

Godzi się także wspomnieć o Night Elfach i Druidzie Szpona-
"Jestem mistrzem wiatrów...cichym...ale zabójczym.."

Odpowiedz
Mi się podoba tekst Wodza Taurenów: "trzeba chronic bestii kodo" i łuczniczki: "jeden strzał - jeden trup".
Odpowiedz
"Przestań we mnie klikać albo znajdź se kogoś innego"- ten text mnie rozwalił, tyle że nie pamiętam kto to mówił xD
Odpowiedz
A może napiszecie, jaka misja w kampanii według Was była najtrudniejsza?

Jak dla mnie Z Reign of Chaos oczywiście ostania - z Frozen Thron - zniszczenie Fortecy Balnazzara i ostatnia - prawdziwy horror
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
W pełnej wersji najtrudniej było przejść ostatnią misję Nocnymi Elfami. Natomiast w dodatku tylko ostatnie zadanie Nieumarłymi sprawiło mi największy problem.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Dokładnie to nie pamiętam, ale ostatnia misja Nieumarłymi źle mi się kojarzy więc chyba było ciężko.

Mam natomiast pytanie, która częśc kampanii najbardziej się wam podobała?
Mi tych parę misji krwawych elfów, nag i elfów z dodatku (ogólnie to kampania tak średnio mnie bawiła, ale te części były niezłe ).
Odpowiedz
Oczywiście ta z nagami - to moja ulubiona rasa Dla mnie gra nimi to prawdziwa przyjemność, a kampania ludzi to płacz i zgrzytanie zębów. Brrr... A - no i kampania strażników była spoko we Frozen Thron. Właściwie cała kampania we Frozen Thoron była całkiem fajna, nieumarłych też... no, cała
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Kampania Krwawych elfów była chyba najlepsza w ogóle w całej grze. Początek kampanii Nocnych elfów z podstawki też niezły. I kilka misji orków z podstawki.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jak dla mnie misje orków z podstawowej były mierne, najbardziej podobała mi się kampania ludzi (po prostu), może nie była najtrudniejsza ale i tak bardzo ją polubiłem

Odpowiedz
Ja uwielbiam całą kampanię w Warcrafcie. Świetna fabuła którą naprawdę polubiłem, dobrzy bohaterowie. Kampania Orków była bardzo ciekawa, zwłaszcza ostatnia misja. Trochę się nad nią napociłem, ale dała bardzo dużo satysfakcji. Podobnie ta Nieumarłych. Do dziś pamiętam misję gdy się zaczynało otoczonym przez chyba sześć armii Orków.
Najbardziej nijaka była kampania Nocnych Elfów. Nie lubię misji gdzie trzeba się przemykać i nie można się rozbudować, a tam było ich mnóstwo.
Co do Frozen Throne'a to było dużo bardzo zabawnych misji, choćby bonusowa u Krwawych Elfów. Ale najbardziej polubiłem kampanię Nieumarłych, wątek Sylvanas uważam za bardzo ciekawy. Sylvanas i Khel'Thuzad to dwie moje ulubione postaci (choć nie pamiętam dokładnie jak się ich imiona pisze..). Niemniej absolutnie cudowny jest filmik kończący Frozen Throne. Blizzard zawsze robił dobre cut scenki ale zakończenie Tronu Mrozu i Zdrada Arthasa były prawdziwymi arcydziełami.

Odpowiedz
Tak, filmiki są świetne. Gra powstała sześc lat temu, a mimo to nie znalazłem w żadnej grze wstawek, które postawiłbym na równi z blizzardowskimi. Nawet ciężko mi wybrac taki, który mi się najbardziej podoba - wszystkie są kapitalne, szczególnie te z podstawki.
Odpowiedz
Niby gra ma już swoje lata, ale nadal nęci. Chociaż czasem mdliły mnie te kolory na ekranie, to ogółem było przyjemnie spędzać godziny przy wersji angielskiej.
Kampania Nocnych Elfów (w dodatku i w podstawie) była, jak dla mnie, ekscytująca i wciągająca.
Nigdy nie mogłem się przyzwyczaić do tych Orków, sam nie wiem dla czego, tak jakoś niemrawo nimi dowodziłem.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warcraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...