Hue test

Khaki to taka ciemna podgnita zieleń chyba, jednolity kolor. Ochra to odcień pomarańczu, z tego co pamiętam;P

Pewnie miałbym w tym teście setkę, gdyby nie to, że przy odpowiednim odchyleniu monitora w laptopie można z dużo większą łatwością odróżnić od siebie kolory - a przynajmniej rozdzielić na poziomy jasności/ciemności xD
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
U mnie 15. Cóż, nie kryje, że jestem ślepy jak kret

A khaki to jak widać na wiki, co najmniej trzy kolory (co jest o tyle dziwne, ze jeden jest taki trochę piaskowy, drugi bardziej zielony a trzeci to ten kolor który uzyskuje się na plastyce po odpowiednio długim maczaniu różnokolorowych pędzli w szklance z wodą.). Więc na upartego można uznać, że to zestaw kolorów..tylko zależy w czym kto chce się maskować.
Coś mi z tym kolorem śmierdzi. Dla mnie khaki to ten taki przegniły zielony a nie żółty..0_o

Odpowiedz
Teoretycznie kolory rozróżniam nieźle.
Test zrobiłem sobie na dwóch komputerach, na nowym i na starym, potem sprawdziłem wyniki.

Na nowym wyszło mi 1

Na starym 20 xD Jednak sprzęt jest dość istotny w tym teście Powinni dopisać do niego jakieś minimalne wymagania sprzętowe xD
Odpowiedz
# Your score: 24



Oślepłam *-*


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Marud teoretycznie to Ty 'wszystko robisz nieźle' z praktyką już trochę gorzej
Odpowiedz
Wiesz Lavcia, biorąc pod uwagę to na ile mnie znasz to twoje zdanie nie ma żadnych podstaw do tego by być wiarygodnym

I nie wszystko, ale sporo rzeczy xD Chrum!
Odpowiedz
Ale wiesz Marud, podobno krowa, która dużo muczy, mało mleka daje
Odpowiedz
Podobno
A wiesz że świnki które za dużo chrumkają idą na rzeź ?
Odpowiedz
Mi wyszło 4. Ale oczy od tego bolą


Ragmud ID 20
Odpowiedz
Muszę zapytać. Te raczej milczące świnki są posyłane do domków? Takich z drewna, słomy albo murowanych?

Odpowiedz
Nie, stawia się na nich kartony z sokiem, tudzież butelkę z piwem. Konkretniej na brzuchu, a później rozśmiesza, ale już nie wiem po co.
Odpowiedz
Ja miałam 4. Fajne, bo dużo fioletowego .
Odpowiedz
12 : D A teraz koniec zabawy i wracam do pracy : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
11, ale mnie nie bolą oczy...
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Odpowiedz

Cytat

Your score: 7


Oślepłam już do końca
Odpowiedz
Your score: 809
100% dalton .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Hue test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...