Kirby test

Trudno to jakoś określić. 100 kirbysiów, każdy będący karykaturą jakiejś postaci. W ogromnej większości są to postacie z gier.




Spróbujcie odgadnąć wszystkie postacie. Tutaj macie wyniki:
http://img78.imageshack.us/img78/2495/kirbywynikiwc9.jpg

Policzcie jak wam poszło

U mnie 69/100
Odpowiedz
Niestety w istotnych szczegółach Favar często kuleje, przez co jego genialne rady i pomysły szybko tracą na wartości xD

Trochę dziwne to by było jakby się okazało że sami mamy sobie spisywać wsio na karteczce, a potem sprawdzać wynikixD
Odpowiedz
Trochę dziwny ten test jak dla mnie, gdyby to się jakoś zaznaczało czy coś, a tak to gra niewarta świeczki, takie coś z dobrą godzinę może zając

Odpowiedz
uhm... 50 pare. Walnąłem się w liczeniu.. Niemniej zabawa klawa. Najbardziej mnie chyba rozbroił Earthworm Jim. Że też ktoś o tym jeszcze pamięta..;D
Genialny test in my humble opinion.

EDIT:
A, czy Koopa zamiast Browsera się liczy?

Odpowiedz
Tu nie ma linka, bo to jest tylko obrazek niestety Nie poradzę. Liczenie we własnym zakresie.
Ja tam nie wiem co wam w tym może zająć dużo czasu. Albo się wie albo się nie wie
Odpowiedz
Gówniane 12/100. Czytając tą listę to zdałem sobie sprawę że naprawdę prawie żadnej z tych bajek czy gier nie znam. Jakieś beznadziejne. Test zresztą też bo nie wiem co ma mi udowadniać xD że wolałem książki niż bajki w tv i gry video?
Odpowiedz
Muahaha. 10/100.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
To wcale nie takie złe wyniki. Większość tych postaci jest z niszy gier/anime - wiec łatwo nie jest ;D
Odpowiedz
Mel, utrafiłeś, jak zwykle, w sendo. Dupne to 11 odgadłem i wcale nie czuję, żeby urągało to mojemu umysłowi.
Odpowiedz
Ha, 19 bodajże.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

nie wiem co ma mi udowadniać xD że wolałem książki niż bajki w tv i gry video?


Że się nie orientujesz w klimatach anime/gry video/komiks. I tyle.
Tak jak testy rozpoznawania kolorów miały zweryfikować to jak rozpoznajesz kolory a testy geometryczne jak sobie radzisz z geometrią. Ani lepszy ani gorszy test od innych. Tylko przy okazji zabawny...;]

Odpowiedz
12/100
Kurde, nawet chyba nie byłem świadom tego że istnieje tyle gier i anime i innego szitu xD
Odpowiedz
Prościzna. Zresztą, stary już ten plakat jest. VG Cats wymiatają porty z waszych tyłków.
Odpowiedz
Tylko 21 punktów na 100. Dość słaby wynik.



Przyłacz się do akcji "Jedz Kartofle, Będziesz Wielki" i wklej sobie to do podpisu.

Niech moc Ziemniorów będzie z Wami!
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Kirby test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...