Zlot Strefy

Mam propozycję zrobienia zjazdu, mniej więcej w okolicach cenrum Polski żeby każdy miał w miarę blisko. Czekam na propozycje, jak na razie proponuję Warszawę ew. Poznań. Co wy na to?
Odpowiedz
Dla mnie narazie sie to nie opłaca, do naszej stolicy mam w cholere [mieszkam za Katowicami], a co dopiero do Poznania sie wybierać... Choć wiecie zawsze można zrobić zjazd w Katowicach, i wszystkim będzie pasować hehehehe...
Odpowiedz
Ja nie wiem, w-wa, kórde 300km hmm komu się chce, Kraków, jak najbardziej, Poznań jakoś nie, nie znam ani w ogóle
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ja jestem z sandomierza i moge jechac wszedzie ale musze miec pojazd bo nie lubie sie autobusem tłuc
Odpowiedz
Wiecie, ja prawie koło Katowic mieszkam (dziura zwana Lublińcem, starsza od Częstochowy <_<), i też nie chce mi sie tłuc do Wa-wy - wole Katowice, Kraków albo coś takiego.
Odpowiedz
Heh ja tez mieszkam w okolicahc Katowic w takiej wielkiej malej dziurze ;d
Odpowiedz
Ja jestem z Wawy Pasuje mi więc stolica albo coś blisko niej Aczkolwiek..nienawidze tego śmierdzacego mista..zasyfionych ulic itd. <_< Więc wolałabym Kraków lub Mazury^^
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Selenuś moja droga widzę, że podpisałaś się pod moim pomysłem B).
No ja jestem jak najbardziej ZA zobaczeniem was i osobiscie podokuczaniem hehehe
Odpowiedz
A mi to tam wisi Ale co do miejsca Krakowa -> Heh, będe jechał półpolski [;
Odpowiedz
a ja mam pomsl ko miszka blisko krakowa pojedzie do krakowa a kolo warszaw pojedzie do warszaw Fingerh znam a dziurewoja jechalemprzez nia z 2 raz jakies 250 kilosa od kraka a poznan o vchba odpada krde klawiaura mi sie chrzani sorki jak kos mniezrozumial sor o nie moja wina
Odpowiedz
Wątpie żeby doszło do spotkania , za dużo odległości , każdy praktycznie mieszka gdzie indziej.

Hhehe ale już to widze jak się spotykamy , ja będę stał na dworcu pod kioskiem i miał na szyji wywieszkę Bractwo Miecza i Magii i tak będę machał nią do przechodniów aż kogoś z was spotkam heheeh
Odpowiedz
Ja jestem z Łodzi. W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, przynajmniej jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, byśmy taki zjazd mogli urządzić.
Ale pozostała nam jeszcze masa rzeczy do omówienia..
Odpowiedz
Ja jestem z wawy wiec dla mnie jest cool.
Odpowiedz
no i tu jest problem każdemu pasuje gdzie indziej

tak lordzie patos ja tez juz to widze stoi G@mec macha rękami i kżyczy legion legion nieumarłych do mnie <>

wiecie o dziwo potrafie to sobie wyobrazić
Odpowiedz
Heh, przestraszylbys sie jakbys mnie zobaczyl: Morda na bialo brwi wygolone dlugie czarne wlosy, pieszcochy, obroze gdzie sie da, skorzane portki glany z cwiekami po kolana, odwrocony krzyz zwisajacy z szyi, plecak kostka z brakiem miejsc na naszywki, jedno oko biale drugie czarne. Idzie sie przestraszyc . Ja to widze inaczej, stoi Andre lekko podmulony i wola lu hep dzie heep ze hep str hep efy hep !! do hep mnie heeeeep Bez obrazy oczywiscie
Odpowiedz
Ludzie, wy to uważacie za obciach?!
Ja przez dwa tygodnie 3 razy dziennie musiałem krzyczeć EQUITAS ZBIÓRKA!!! Na dziedzińcu przy ludziach.... I to w czarnej szacie... Więc nie mówcie że to byście zrobili to obciach.
-------------
A ja z tabliczką "Szczep Czerwonych Tarcz na dworcu... LOL! I o dziwo mógłbym tak zrobić.
-------------
Spodziewajcie się małego człowieczka 185cm w brylkach w wieku latr 14 i pół, z krótkimi włosami, ze słuchawkami w uszach, a plecakiem PKO (pozostałość po konkursie )
Odpowiedz
a z jakiego powodu??
Odpowiedz
Bo pojechałem na LSM (skrótu nie wytłumaczę) i zostałem zarządcą 2. piętra, a że wylosowalismy Equitas, no to EQUITAS ZBIÓRKA!!! (śniadanie, obiad kolacja - no i dochodziły "lekcje", na które też ich musiałem zwoływać )
Odpowiedz
Gamec ja bym raczej się nieprzestraszyła tylko gwizdnela i kazała ci bagaże nosic mnie i San Muehhehe.. No ale już widzę siebie z San krzyczące"Gdzie te bęcwały ze strefy sie pochowaly?!"
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Taaaaak, oczywiście...

A my chórkiem: "Co za idiotki krzyczą jak kmiotki?" Muehehehe
A tak na serio, no to tylko gamec z tabliczką "Strefa G&M" Na dworcu i czeka
Odpowiedz
← Karczma

Zlot Strefy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...