Najlepszy MMORPG

Najlepszy MMORPG

World of Warcraft (24 głosy [31.17%])
Lineage 2 (18 głosów [23.38%])
Ultima Online (3 głosy [3.9%])
Mu Online (8 głosów [10.39%])
Everquest / Everquest 2 (0 głosów [0%])
Inne... (24 głosy [31.17%])
Trudny wybór między WoW'em a Guild Warsem jak dla mnie... Obie gry nieźle wciągają, są ciekawe. Guild Wars oferuje niezły system pvp, WoW oferuje taki 2gi "prawdziwy" świat. No trudna decyzja
Odpowiedz
Pfff silkroad jest najlepszy jeśli lubisz farmić potworki. Jest nawet lepszy od WoWa bo jest całkowicie za DARMO !! Od 20 lvla możesz być złodziejem, łowcą albo kupcem.
Odpowiedz
Ale spróbuj się zalogować na serwer w weekendy ... Czy nawet w ciągu tygodnia, człowieka momentami coś może trafić A do tego dość spora liczba boterów
Odpowiedz
Gulid Wars. Zdecydowanie najlepszy RPG moim zdaniem. Cały czas sobie ostrzę ząbki na dodatek niestety fundusze nie pozwalają na zakup. Co do samej gry, to jej największą zaletą jest oczywiście brak abonamentu oraz dobra grafika. Jak na MMORPG to nieźle wciąga.
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
Głosowałem na Lineage2 bo grałem, grałem i do miasta biec nie chciałem:)
L2 strasznie wciąga a WoW jakiś dla mnie `za bajkowy`
Odpowiedz
Mu online jest fajną grą. Dałem głos na tą grę za łatwą grywalność, calkiem niezłą grafikę, fajnie wyglądające zbroje (każdą inną część zbroi było widać co mi się podobało), i wogóle fajne potwory. Grałem w nią kiedyś i skończyłem grać jak miałem 119 lvl potem mi się nie chciało grać
Odpowiedz
Podoba mi się 9 Dragons i L2, ale nijak się mają do GW
Odpowiedz
Mój głos oddałem na WoW, bo w resztę nie miałem okazji grać
Szkoda tylko że level jest ograniczony, bo kiedy już zdobędziesz max level i dobre przedmioty zaczyna się nudzić...
Ale ogólnie gierka w porządku [szkoda, że Blizzard tak kocha pieniądze graczy ]





Odpowiedz
Ja głosuję na L2. Podobne jest do WoWa, ale i tak wolę Lineage. Poziom max 70 (czy 80, nie pamiętam...) i zabawa zaczyna się dopiero po zdobyciu max poziomu W tedy można walczyć na arenie herosów, a to jest najlepsza zabawa. Czyli L2 górą!


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Ja tam lubię Guild Warsa, ma sporo zalet m.in to, że nie ma żadnego abonamentu i w tej chwili chodzi już chyba po 20zł (ale mogę się mylić). Oprócz tego warto dodać, że ma bardzo dobrą grafikę, fajny system pvp i nawet niezłą fabułę i wydaje się bardziej realistyczny od WoW'a

Odpowiedz
Popieram Sosnę! Guild Wars jest bardzo fajny w jakże ogólnym pojęciu tego słowa. Bardzo dobrze też robi na portfel :]
"Częstuję bzdurami. Ktoś chętny?"



Imiona: Dumbo, Dimbo, Bimbo, Gimbo, Hibo, Bodo, Pop, Gluk, Diporitut, Simopo(...)

ID 580
Odpowiedz
Mu Online. Gra z wielkim potencjałem i dośc dużą frekwencją.
Odpowiedz
Tibia to najlepszy Mo-Mo-eR-Pe-Gie .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Lubię "wow classic", bo kocham "chill leveling", a strefy i muzyka są po prostu świetne.Wyścigi i zajęcia też mają sens.Naprawdę nie obchodzi mnie drama t i późny mecz min/max.To gra stworzona do zabawy.
Odpowiedz
Ja także preferuję WoW classic ponad WoWa, po prostu przesadzili.
Teraz gram w New World, bo przypomina początki WoWa
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Najlepszy MMORPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...