[NWN2:MZ] Problem w akademii

Czy to możliwe, że po odzyskaniu duszy Ammona Jerro nie można kontynuować gry? -.- Napotkałem się z tym problemem podczas zdobywania czwartego "klucza" do drzwi Nefris. Po oddaniu 3 dusz uczniów, nie mogę znaleźć dość "materiału" aby stworzyć sprzeczną duszę...
Odpowiedz
Nie, to niemożliwe. Problemem 4 kluczy jest tylko to, że trzeba się nieźle nachodzić. Dostaje się je przez zadania "z chaosu porządek", "godne zastępstwo", "sprzeczność" i w zadaniu z lustrami.
Odpowiedz
Problem w tym, że aby wykonać część "sprzeczność", muszę złączyć dwie dusze, a aby uzdrowić Ammona musiałem dać 3 inne, przy czym jedna pochodziła z archiwum. Z archiwum mogę wynieść tylko jedną więcej, a więc nie mogę złączyć dwóch...
Odpowiedz
Trzeba porozmawiac z mistrzem-golemem(nie pamietam jak miał na imie) i spytać o sprzeczną duszę. Da ci on pozwolenie na wyniesienie 2 dusz.
Odpowiedz
Właśnie... a ja już jedną straciłem na Ammona....
Odpowiedz
Powiedz(napisz), które zadania już zrobiłeś i ile masz dusz.
Odpowiedz
Zrobiłem zadanie z mefitami, lustrami i z nowicjuszem bez duszy, czyli mam 3 "klucze", brakuje mi tego od biesów. Chodzi o to, że obecnie przy sobie mogę mieć maksymalnie jedną duszę, wyniesioną z magazynu.
Odpowiedz
Jeśli pismo od golema nie pomaga to nie wiem co jest. Ja chyba też robiłam to nie po kolei i nie miałam problemów. Może spróbuj pogadać jeszcze raz z archiwistą.
Odpowiedz
Zadanie ze "sprzecznością".
Mistrz Poruset da ci kartki na 2 dusze itd.

Co do Ammona.
- jedne pojemnik znajdziesz w pokoju mistrza Inarusa
- w pomieszczeniu na południe od biesów (wymagany klucz Inarusa)
- możesz założyć się o duszę Artesha przy ostatnim starciu golemów
- możesz wykraśc z magazynu dusz
Odpowiedz
Czy istnieje tylko jedna kombinacja, odpowiadająca wymogom zadania?



Skorzystałem z poradnika i w moim przypadku, bez uzycia pewnej sztuczki nie da się przejść gry... -.- niedopatrzenie twórców (tak mi się wydaje).
Odpowiedz
otóz dostałem klucze od mistrza I,ale niestety one nie działają... nie otwierają się postanowilem się nawet włamać do jego tajemnego pokoju i go zabiłem zadanie z kluczami zaaktualizowalo sie ,ale dalej nic , przez co nie mogę wejśc do sali i odbyć questa z lustrami , natomiast mam 3 dusze z czego 2 wsadziłem do drzwi,a 3 w ogole nie ma.. to była ta z mefitami.. wsadziłem ją do plecaka i się rozpłyneła.. jak podszedłem do drzwi nie było mowy o wsadzeniu trzeciej duszy... ktoś ma jakies pomysły , nie patchowałem gry , mam 1.10 , jakiś błąd? ,a poza tym moja postac przymiera głodem z energii i musialem sięgnac po kod do nieśmiertelnosci,bo nie moge sie przespac,bo ginę ,a skill nasycenie nie działa;/

Prosze o pomoc

[Dodano po dobie]

Ktokolwiek jakaś pomoc?
Odpowiedz
Tak... tzn wczeniejszy save mam dużo dużo wczesniej...;| ,a tak to tylko ten jeden ..
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem w akademii - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...