Bruinena

No to ja na sesje nie mam niestety czasu Moża za kilka lat po maturze i studiach...
Ale mam nadzieję, że mechanika nie będzie miała bezpośrednio dużo wspólnego z fabułą? Bo tak, jak napisałem Dimbowi, nie mam na to czasu. Jedynie na moim forum BP, a to i tak już szczyt.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Ja na Bruinenie gram pod znanym na fae nickiem- Ulalume Quaneruin Clayre, ID 21. Chyba, że po globalu dostanę wyższę, chociaż wątpie aby nam zmienili, tylko gracze poniżej stu, czyli bez rangi mają zmiany..hmm
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
O nie! Masz wyższą rangę ode mnie! *foch*
Nie no, żartuję
Ja mam ID 104 i grałem jako khazad Bimbolin, teraz z kolei będę tworzył swoją postać Bimba farmera

P.S Chciałem tylko napomknąć, że z tymi ID to to do nieścisłości prowadzi, bo wyższe ID jest "niższe" :]

P.S.S A... Nie wyrobili się jak widać. Stare dobre Bru...
"Częstuję bzdurami. Ktoś chętny?"



Imiona: Dumbo, Dimbo, Bimbo, Gimbo, Hibo, Bodo, Pop, Gluk, Diporitut, Simopo(...)

ID 580
Odpowiedz
To nie chat - uspokoić się. Gadamy o grze a nie o tym kto ma jaki nick, id itd.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zmiany jak widać już zachodzą Nowe logo już jest wstawione. PODOBNO dzisiaj ma być otwarcie...ale jak będzie..zobaczymy.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Gra mi się nie podoba. Kodeks ma beznadziejne wymagania, które zniechęcają do gry.
Wszczepianie w świat Tolkiena drowów, robienie z magii czegoś jak w FR pospolitego, opierającego się na ognistych kulach, a nie subtelności, też odrzuca.

Na razie każdy projekt który porywa się na coś na podstawie Władcy wypada miałko. Robią ostatecznie z krasnoludów chlejących na umór bydlaków, a nie szlachetnych, choć pazernych wojowników, elfy są w miarę pospolite itp.

Mi się ta gra nie podobała i raczej nie spodoba.
Odpowiedz
Mają ciekawe prawo: Nie mogą napisać nic w offtopie, w nawiasach kwadratowych. Pewnie chcą tym zachęcić aby sprawy nieklimatyczne załatwiać na nieklimacie, ale jak znam świat to ludzie zamiast iśc na nieklimat postarają się klimatycznie powiedzieć że coś jest nie tak I wychodzi taki semi klimat.
Odpowiedz
Mnie dobija fakt, że trzeba mieć koniecznie profil. Fajna sprawa z tymi kartami profilowymi itp, ale zanim ja się do tego wezmę w obecnej sytuacji, to miną jeszcze dwie kolejne ery...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
A więc start wersji testowej ruszył. Jeśli ktoś z was ma tam konto to proszę zgłaszać bugi i błędy na forum w odpowiednim temacie. A co do samej Bruineny- zmiany takie zachodzą, że Marud może zawahasz się, a ty Beron wiesz...profil jest podstawą na której opierają się sesje. I nakłaniają czasem do napisania owej z kimś. Ja nigdy nie napisałam sesji z osobą, która profilu nie miała.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Zmiany zapowiadają się całkiem nieźle, dzięki nim gra stanie się bardziej realistyczna, to wielki plus. Bo tal właściwie, oprócz świata gry mechanika Bruineny niczym szczególnym się nie wyróżniała

Odpowiedz
Zgadzam się, że do sesji potrzebny jest profil. I to bez dwóch zdań. Ale ja i tak na razie nie będę mieć czasu na sesje Chyba, że jakoś przygotuję się w dwa tygodnie z wyprzedzeniem...
A co do tygodnia testowego, to widzę, że nowa klasa jest? Druid. O ile dobrze pamiętam, nie było takiej wcześniej. Może być ciekawie Pewnie trzeba się namęczyć, aby utworzyć postać: elf - druid. Automatycznie po zalogowaniu utworzyłem krasnoluda i nie zdążyłem nawet zobaczyć, czy można elfa wziąć Można, czy nie? Bo jeśli nie, to dobrze, będzie trzeba się namęczyć, aby być elfem.

[Dodano po minucie]

Ooo... i wiedźma nowa jakaś. Fajne ma wymagania Podoba mi się to.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Się mi wydaje, że o tym to już można na forum Bruineny rozmawiać, prawda?;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Sorry Yarpen, ale temat jest w odpowiednim dziale, więc nie gadaj tak. Druid był już wcześniej bo grałam druidką. Wiedźmy też były. Elfy są dostępne, co mnie zdziwiło, ale pogadam z władzami później o tym by wiedzieć dlaczego.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Zawsze te klasy były. Ale właśnie co z elfami mnie także ciekawi... Chyba z powodu nadmiernej ilości tych spiczastouchych w krainie, miały być rasą prestiżową...?
No ale dobra.
Co do profilu... Ważne żeby był, ale trochę głupie są niektóre paragrafy jak np. cechy wrodzone i nabyte. To jest już idiotyzm...
"Częstuję bzdurami. Ktoś chętny?"



Imiona: Dumbo, Dimbo, Bimbo, Gimbo, Hibo, Bodo, Pop, Gluk, Diporitut, Simopo(...)

ID 580
Odpowiedz
Yarpen ma trochę racji - nie wdawajcie się w takie szczegóły i starajcie się pisać bardziej ogólnie. Skoro jest nowa era to napiszcie co nowego się pojawiło, pokuście się o jakąś ocenę i tyle. Beronie - twój post wylatuje. Miałki i nie wnosi nic do dyskusji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dobra jeden pozytywny news- > profile..heh, nie trzeba mieć dokładnie tak ułożonego jak było wcześniej, sa zmiany w konstytucji. A dwa NPC....można mieć je bez zatwierdzania, ale na sesji czy w karczmie trzeba grać główną postacią, to raz. A dwa...idźcie poczytać kanony na bruinenie no i samo forum, tam wszystko jest A jak coś niejasne to pytajcie, w miarę szybko postaram się uzyskać wiedzę na dany temat i przekazać ją wam.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Hmm... Ja bym chciał się w sumie dowiedzieć, co sądzicie o Władzy w Bru?
Nie wiem kto ile grał... Ja zacząłem od Nightwolfa, przez Ethiell i Andaera, a teraz jest Eld. Moim zdaniem, najlepszy był Andaer, choć to tylko moja subiektywna opinia. Teraz jest Elderion... Nie znam go zbyt dobrze i jakoś nie wywierał nigdy na mnie wrażenia, ale zobaczymy jak się sprawy potoczą...

P.S Ja też mogę odpowiadać na pytania co do Bru
"Częstuję bzdurami. Ktoś chętny?"



Imiona: Dumbo, Dimbo, Bimbo, Gimbo, Hibo, Bodo, Pop, Gluk, Diporitut, Simopo(...)

ID 580
Odpowiedz
Ja tam ich dobrze nie wspominam, założyłem konto, wszystko ok, nick normalny, klimatyczny. Ale po jakimś czasie musieli się do niego przyczepić, akurat w czasie kiedy nie grałem w Bru chwilowo, trafiłem do lochu na wiele wiele dni, próbowałem z nimi porozmawiać, ale najzwyczajniej w świecie mnie olali. To jedyne moje zetknięcie się z władzami Bruineny, nie powiem, że koniecznie pozytywne

Odpowiedz
No cóż, ja się nie wypowiem. Nie znosiłam Isabel, chociaż na skypie nam się miło gadało. A tak to z każdym kto ma kołeczko mam dobry kontakt, lubimy się, tak samo z górą. Elderion i Rhadziu są przemili i tyla
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Czemu mnie to nie dziwi.

Anyway, idę się rejestrnąć. Ciekawe co tam zastanę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Bruinena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...