[Warhammer Online: Age of Reckoning] Warhammer Online – Wszystko będzie po staremu!


Już kilka dni po premierze finalnej wersji Warhammera Online: Age of Reckoning na forach dyskusyjnych wybuchła burza, w której to gracze zaczęli domagać się od producenta gry przywrócenia elementów, który były udostępnione w wersji beta. Okazało się bowiem, że pudełkowa wersja nie zawiera ich wszystkich. Wszystko wskazuje na to, że wymieniona wyżej burza przyniosła efekt, ponieważ przedstawiciele firmy EA Mythic zobowiązali się przywrócić wykasowane elementy.

Empire’s Knight of the Blazing Sun oraz Dark Elf Black Guard to dwie klasy postaci, stanowiące najważniejsze elementy, które ukazały się w becie, a których w pudełkowym wydaniu zabrakło. Użytkownicy MMO powinni otrzymać do nich dostęp w okolicy grudnia. W planach na przyszłość jest również wydanie kolejnych klas postaci oraz miast, które zostały wykasowane tuż przed oficjalną premierą.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A, czyli o tym ględził mój kumpel Ja czekam aż będę mógł sobie pobrać Warhammera i nie wiem za bardzo czym różni się beta od ostatecznego wydania Ale kolega właśnie coś tam mi narzekał ostatnio o jakiś zmianach i być może o to chodziło. Jestem ciekaw tej gry. Oj bardzo


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Warhammer Online: Age of Reckoning] Warhammer Online – Wszystko będzie po staremu! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...