Sudoku

Witam. W ramach odpoczęcia od zabijania orków, troli i innych tego typu miłych stworzeń, chciałbym was zaprosić na moją stronę :
Sudoku Center Online : www.sudokucenter.pl., gdzie możecie pograć sobie w relaksującą grę Sudoku.
Odpowiedz
Sudoku? Ja to sobie codziennie rozwiązuję Ale wolę na papierze. Elektoniczne mi nie podchodzi. Na kompie, to już wolę popykać w Titana chociażby, w heroska, wejść na fae...
Widzę, żeś najlepszy gracz



Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Ja wiem czy taka relaksująca? Pieroństwo jest dośc wciągające, a jak kilka takich sudoków rozwiążę (bo na jednym nigdy nie umiem zakonczyc), to mnie łeb boli piekielnie. Widac dla mnie intensywne myślenie nie jest najlepszym sposobem na relaks.
Odpowiedz
xD Ja nie mam takich problemów Może dla tego, że nie chce mi się tyle robić... Kilka minut najtrudniejsze i fajnie.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Jak dla mnie sudoku nie jest raczej sposobem na relaks, bardziej na nudę, bo to nie jest takie złe choć odpoczywać przy tym nie umiem, zresztą rzadko się w to bawię

Odpowiedz
Ja dla relaksu chyba tylko śpię Rzeczywiście, sudoku prędzej do zabicia nudy. Np. w... szkole W domu wolę sobie w coś pograć na kompie, albo wyjść na dach na szluga...
Ale nie powiem. Nieźle trenuje umysł.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Sudoku jest boskie szczególnie gdy się patrzy jak ktoś obok siedzący niemal płacze, bo nie umie rozwiązać
Odpowiedz
Tak W wakacje uczyłem ojca rozwiązywać sudoku. Nie mógł się nauczyć przez dwa tygodnie, ale jak mu w końcu poszło, to nie robi od tamtej pory, w wolnym czasie, nic innego, tylko rozwiązuje ciągle sudoku.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Sudoku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...