Wasze zwierze

Jak w temacie jakie jest wasze zwierze moje to pies.
Odpowiedz
Ja mam dwa psy, dużego i małego Ten duży jest milutki, wierny i wogle go bardzo lubie, to suczka wabi sie Zora, jest mieszańcem wyżła z owczarkiem niemieckim, a ten drugi to Kajtek i sam nie wiem co to za rasa, ale jest podobny do pinczera . Więcej zwierząt nie posiadam, chyba że jakieś myszy w piwnicy
Odpowiedz
1 pies, kundel, nazywa się bambi I 2-ie siory, rasa nie znana
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja mam rybki
Odpowiedz
Ja mam również komary .
Odpowiedz
hmm... na strychu i w piwnicy mam śliczną kolonię pająków .
Odpowiedz
ja mam rybki i kocice ale straszna z niej dziw*a juz 3 raz w tym roku sie kociła
Odpowiedz
A ja mam 2 króliki i młodszą siostrę
Odpowiedz
Mam rybki. Mialam kota ale zdechł bidulek.. > Niedługo bede miala Skorpiona Cesarskiego..Ech co potrafią zdziałać moje maślane oczy z rodzicami..
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
hmm...zwierzęta..rozumiem, ze rodzeństwo pomijamy;)Noo to bedzie męski harem rybek gupików i do niedawna bojownik,który o dziwo nie pozżerał ich ( kobiety gupiki zostały spuszczone wraz z nieczystościami . Nie były piekne i nie chciałam żeby sie rozpładzały hehehe). Mam jescze kotkę, której oficjalne imię to:Łatka...członkowie mej rodziny i znajomi znają ją jednak jeszce pod wieloma innymi nickami m.in.:szczoch, tłuścioch, łacir...heh długo by nadmieniać.I tyle. Oprócz tego niemile widziane pająki, w co poniektórych kątach B)
Odpowiedz
Ja mam psa dobermana troche gryzie, mam siostre mlodsza gryzie jak cholera, mam brata mlodszego ale on zalicza sie do ludzi
Odpowiedz
kurde lubie dobermany chyba sobie go kupie
właśnie mam ogłoszenie


Sprzedam teściową lub zamienie na psa może być wściekły. heh
gg-->1172687
Odpowiedz
Ma ktoś dobermana do sprzedania?? Też uwielbiam te pieski Są Bosskie..zabójcze i zwinne
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Ja hoduje kosmitę a w zasadzie kosmitkę (młodsza siostra). Kiedyś miałem żółwia, ale nie wiem gdzie się podział i bojownika, ale mój tata nalał do niego gazowanej wody i biedaczek nie wytrzymał.
Odpowiedz
ja mam kuzyna , jakby co
Odpowiedz
no ja mam papugi (wściekłe pewnie z Iraku) i mojego koszatnikusa(koszatniczkę)-jest walecznym mężem a zowi się Pixi
jak by ktos nie wiedzial co to koszatniczka to są od tego google
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
← Karczma

Wasze zwierze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...