Geometry test

http://woodgears.ca/eyeball/index.html

Dość interesujący, szprytnie zrobiony test, ukazujący jak dokładne geometrycznie mamy oko. Mój wynik: 4.33 (im mniej, tym lepiej)
Zasadniczo błąd rzędu jednego piksela jest punktowany jako 1.0, więc czasami trudno jest ocenić gdzie wyznaczyć punkt. mnie zainteresowało to że kiedy mam wyznaczyć środek narysowanej linii zawsze celowałem o co najmniej trzy milimetry za wysoko.
Odpowiedz
4.16, ale dopiero za drugim podejściem, jak już się zrozumiałem z wszystkimi poleceniami.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
No ja 9,18 :P:P Nie bijcie Ale to dlatego, że miałem raz 58 w tym ostatnim, bo go nie zaczaiłem Zaraz sprobuje drugi raz, poinformuje

[Dodano po 6 minutach]

7,63 dwie 30 zaliczyłem przy środku trójkąta. Z tym mam jakoś spore problemy a Wy jak ;]?

[Dodano po 5 minutach]

7,42 kurde nie pamietam jak sie ten srodek trojkata wyznaczalo w ogole z geometrii kiepski jestem Ale zabawa ciekawa, Fav, thx za linka
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Nie wiem, co to za program liczył ten błąd, ale wynik nie bardzo zgadza się ze składowymi.

Parallelogram 5.1
Midpoint 1.0
Bisect angle 3.2
Triangle center 2.9
Circle center 2.2
Right angle 0.4
Convergence 0.0

Wynik z kompa 4.42, wynik ze średniej 2.11.

Teraz mi wyszło 2.82 z kompa. Dziwne to jest.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Parallelogram 5.7 2.2 1.4
Midpoint 1.0 4.1 5.1
Bisect angle 3.5 1.2 0.3
Triangle center 3.0 4.6 8.0
Circle center 1.0 2.8 2.2
Right angle 1.5 0.8 0.7
Convergence 7.1 1.0 4.2

Overall score: 2.92

Ufffff ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Coś koło 8 xD lajlaj, ciekawa jestem, czy blizny, które będę zostawiała pooperacyjnie, też będą krzywe^^"
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
To zależy, czy sama będziesz na sobie operację przeprowadzać Pomyśl - piękne, dorodne, łukowate blizny tam, gdzie powinny być dyskretne i proste;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Takie blizny to dobra baza pod tatuaże... Na ten przykład łodyżki od kwiatków.

Dany, całkiem możliwe, że to nie jest średnia arytmetyczna, tylko ważona, albo zgoła inna.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Najzwyklejsza pod słońcem średnia arytmetyczna panowie...
Odpowiedz
Overall score: 3.92

^_^ Chyba nie aż tak źle, ale architektem to ja nie będę...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Average error: 2.99 (lower is better)

A tak bardzo chciałem być lepszy od Yarpena ;(
Odpowiedz
Ja 20. A raz mialem 100 xD
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Nie ma łatwo, Kress;P

Average error: 2.83 (lower is better) ]:>


Ps. I taki kwiatek w ramach tematu;P

Z listy rekordów testu:

Cytat

1.90 Kutasi Dániel (HUN)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
4,97
Najgorszy jest ten punkt zbieżności nie do końca go łapię, czy wszystkie linie mają mieć tą samą długość ???

Odpowiedz
14.33
Tragedia. Biorę się za to jeszcze raz. XD

[Dodano po 6 minutach]

11.40
Większość nie sprawia mi żadnych problemów. Niestety, część wychodzi mi tak tragiczne, że średnia odstrasza.

[Dodano po 4 minutach]

9.32
I posuwamy się do przodu...
Odpowiedz
Mój nowy rekord to 4,81, dość wciągająca gierka, z czasem wchodzi się w niej do pewnej wprawy

Odpowiedz
Nie środek trójkąta, tylko środek okręgu wpisanego w trójkąt ; o A linie nie maja być tak samo długie, tylko trzeba znaleźć punkt wspólny półprostych : p

Ja miałam coś między 3 a 4, ale bliżej 4 ; p
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Geometry test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...