[GII:NK] Premiera!

niestety ale NK wyjdzie dopiero w październiku
LUDZIE TO JEST JUŻ TOTALNE PRZEGIĘCIE PAŁY!!! zawiodłem się na CDprojekt i to bardzo, myślałem że są najlepszym polskim wydawcą gier, ale nie, dla nich najwygodniej przełozyć se premiere, bo sie trzeba starać o jak najlepszą polska lokalizacje rozszerzenia... Niech spadają na drzewo prostować banany, choć pewnie nawet z tym bedą mieli problemy...
CO?!?! PREMIARA PRZENIENIONA?!?!?!? A NICH ICH SZLAG! CO ONI TAM ROBIĄ?! CHYBA SIĘ OBIJAJĄ I TYLE ARRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGHHHHHHHHHHH chyba nikt ich batem do roboty nie gna! Jakie #&$^)@#)@ z nich :angry: :angry:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Gnoje %&^#$@ z nich, &%@#$ "lokalizację" mogą se wsadzić w $#%@&^ i będzie git!!!!!!! ZOWU PREMIERA PRZESUNIĘTA!!! AAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZABIĆ CD-PROJECT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Premierę przenieśli na październik tego roku... [nie napisali nawet którego, więc możemy się spodziewać następnych przesunięć] Naprawdę nie wiem co jest powodem, że tak długo musimy czekać [chyba nie starania o jak najlepszą polską lokalizaję rozszerzenia, heh...] Miejmy tylko nadzieję, że zobaczymy Noc Kruka w tym roku...
OBY

Cd-project przegina pałę - już od ponad roku przesuwa premierę! A kij im w oko za to ! <_<
Naprawde chyba wszystkich nas tu zebranych Cd projekt zawodło .
I to bardzo zawiedli...nie pogramy przez ten ostatni miesiąc wakacji <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
aaa i co tu robić tylko siąść i płakać <> ale kanał szmaty a nie twórcy gier za kogo oni sie mają że tak nas zwodzą zaraz jak ich zbluzgam to im gały wyjdą
A może weźmiemy i napiszemy petycję (w necie) żeby Cd-Project darowało sobie te "najlepsze lokalizacje" i w końcu to wydało? Bo mnie już coś bierze! :angry:
Tak zróbmy !!!!!! :angry:
to tylko strategia , ba , teraz skoro nie ma daty to bedzie pewno na odwrót , juz cos mowilem o strategii , sami zobaczice w jakims topicu o nk
I być może - ale to już wkurza, bo tye ^%@^#$W%^#%$^ z CdProject może w ońcu ruszą te %$&^$%^%&$^&#$%^ tyłki i wezmą sie do tej roboty!
to strategia , juz cos o tym w innym topicu o nk mówiłem ! sprawdzcie
Czytałem, i się wypowiedziałem. Te #%^$%^%$# dupki z CdProject mają to gdzieś, a poza tym nie są na tyle inteligentni - @$%^&$$$# im w oko razem z kijem :angry:
Hm wg mnie ta petycja nic nie zmieni.
Ale może coś poruszy. Więc nie pooprzestawajcie na tym, tylko podpisujcie się! Może coś uda nam się zdziałać.
EE tam nic to nie da, będą robić ile będzie im sie podoba, my nic nie mamy do gadania, ale wole dłużej poczekać, ale żeby było PROFESIONALA wersja PL
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Może coś da...
← Gothic
Wczytywanie...