Admin&Mod Log

Kasacja posta Mattiasa z tematu "Konkurs wiedzy o Dieblo"

Ot
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Z tematu Kółeczka dla meteorolgów usunięte posty dot. irca gdyż powstał do tego inny temat.
Zareklamuj Faerun w sygnaturce

Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami. - Arystoteles. ... i ciągle aktualne
Odpowiedz
Porządki w temacie IRC w Fae=>Sugestie i propozycje
20% dla Desdeamony za obrazę innego użytkownika
10% dla Yarpena Gottzorna za zabawę w moderatora.
10% dla Enethera (po namyśle) za OT i zbyt ostry język.

[Dodano po 3 godzinach]

Kasacja posta użytkownika Leonsbaneowie na wieki z tematu Fae=>Pozwolenia=>Blade Ashin. OT.

[Dodano po 10 godzinach]

Ten sam temat, ten sam powód, ale autorem posta Yarpen Gottzorn

[Dodano po 7 godzinach]

Kwiatki w Fae i kasacja postu Lioncorm'a. Cytuję "Umarłem".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu help! w Sacredzie. Za nazwę tematu + błędy ortograficzne.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Użytkownicy: Gartris, Gartris Grots, Cilde, Aletra, Vevle-Aletra, Isevire zostali zbanowani. Powód: przedewszystkim zakładanie multikont (wielokrotne) oraz zebrane procenty na tych kontach przekroczyły granicę 100%.

Wszystkiego najlepszego z okazji urdzin.
Odpowiedz
Kasacja 4 postów z tematu Konkurs wiedzy o Gothicu!. Tyle tych konkursów, że aż pogubić się można. Pytanie zadane w nieodpowiednim temacie.
Odpowiedz
Kasacja 4 postów w Kwiatach z Fae. Jakieś bzdury a nie śmieszne rzeczy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu PROBLEM w dziale Gothic I.
1. Zły dział.
2. Zła nazwa tematu.
3. "wyskakuje błąd, nie pamiętam jaki ale jak możecie pomóc to będę wdzięczny".

[Dodano po godzinie]

Zamknięcie tematu [MT] Dlaczego gra wyłącza się podczas wczytywania? w dziale Gothic I. Problem został wyjaśniony.
Odpowiedz
Kasacja tematu "Gaj czarodzieja problem z teleportem" w dziale NWN. Powód? Takowy temat już istnieje.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Temat "Problem z otworzeniem drzwi", w dziale Planescape: Torment został zamknięty. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Edit nazwy tematu z "Warszawa, Independent Festival 2k8" na "Independent Festival 2k8, Warszawa". Dodatkowo temat przeniosłem z Fae=>Zjazdy i zloty do Karczmy. Temat bardziej pasował do OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zmiana nazwy "problem z portalem" na "Problem z portalem, gra nie ładuje się do końca..." w dziale Maska Zdrajcy.

Zamknięcie wyżej wymienionego tematu. Powód? Problem został rozwiązany.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja tematów Mezlara w SiP w Fae. Były puste.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja postu Lionorm'a z tematu Powstanie w Fae=>SiP. Krótki, miałki post, który niewiele wnosi do dyskusji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przeniosłem temat "Outbreak" z forum OT do subforum Karczma. Jakoś dziwnie znalazł się tam.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zmieniłem nazwę tematu z "wyzwalacz gadki i problem z kamera" na "Wyzwalacz gadki i problem z kamerą" w Masce Zdrajcy, po czym zamknąłem dany temat, gdyż problem w nim zawarty został rozwiązany.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Czyszczenie tematu Cisza i spokój. w Faerun=>Newsy. 10 postów poszło sobie stąd. Prosiłem, by nie OT-ować. Jak nie marchewka to kijek.

[Dodano po 2 minutach]

20% dla użytkownika Mezlar Mizzrym za przekleństwa w tym temacie.

[Dodano po 57 minutach]

Lionorm dostaje 10 za OT. Usuwałem jego posty już dziś i widać nie zrozumiał. Jego post z tematu Cisza i spokój. wylatuje. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...