[TESIII] Wspaniałe Zbroje

I jak z opancerzeniem? Jakich zbroi używacie i jakie lubicie nosić?

Ja mam na sobie wszystko daerdetyczne
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja mam od gory zaczynajac:

- Wampirze Oblicze Strachy
- Daedryczne naramienniki
- Smoczy Kirys
- Pięści Randgulfa
- Daedryczne Nagolenniki
- Buty Niewidzianej Szybkości (bład w tłumaczeniu powinno być Oślepiającej )
Odpowiedz
Ja też mam wszystko deadryczne Łącznie z bronią
Odpowiedz
Daertyczny kitrys ma fajne kolce z tyłu B) Szkoda że nie większe, ale i tak są spoko, a jaki masz hełm Frank? Ja mam od tego Oblicza Boga czy coś takiego
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Hełm mam jakiś czerwony (przyznam, długo nie grałem ), nawet nie wiem z czego jest zrobiony :ph34r:
Odpowiedz
Ja mam tylko głowe kryształową a reszte deadrycze(tarcze też)
Odpowiedz
Ja mam cały dół deadryczny, naramienniki ebonowe, rękawice magiczne, Kirys Bogóe i Maskę Clavicusa Złośliwego.
Odpowiedz
Mi się podobają zbroje:
- Adamantowa (TRIBUNAL)
- Ebonowa
- Szklana
- Ze skóry śnieżnego niedzwiedzia (BLOODMOON)

Te zbroje są mocne i fajnie wyglądają
Odpowiedz
mnie tez sie podobają niedzwiedziowa i szklana , nio i mrocznego bractwa
Odpowiedz
heh ja zacząłem i mam orkowy kiris orkowe buty iakis czerwony chełm i tarcze mocne nawet stalowe cesarskie naramienniki i długi magiczny jakic miecz jadu
Odpowiedz
dobre są też walki nagą postacią wtedy jest najlepsza frajda kiedy to np naga ziomala z pięści pokonuje jakiegoś opancerzonego kolosa
Odpowiedz
Ja chodze sobie teraz w zbroi Mrocznego Bractwa, ale szukam jakiejs ciekawszej (gdzie mozna kupic szklana?).
Odpowiedz
Pełny komplet szklanej zbroi moża kupić w Upiornej Bramie. Dolny poziom Wieży Zmierzchu. Sprzedaje ją Mroczny Elf Dronos Ilervu
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
aaaaaaaaaa gosciu NIE MOZNA bo to NIE JEST zbroja z podstawowego morro ani z zadnego z 2 dodatkow !!! to JEST zbroja z MOD'a !!! i zeby ja moc zdobyc MUSISZ miec tego moda !!!!
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
A widzieliście czarną kościaną zbroję?
Z fajnego moda
[Dodano po chwili:]

A tak wogóle to co są dreghurową zbroją. Jest kiris czy chociaż buty?
[Dodano po chwili:]

Gdzie można nabyć ebonową zbroję?
Odpowiedz
Lecąc po kolei.

Nie, jakoś się z takową nie spotkałem.

Dreghurowa zbroja nie jest "pełna" masz kirys i hełm bodajże. Nie ma jednak całosći. Musisz poszukać pluginów bo widziałem takowe. Dają pełną dreghurową zbroję.

Znajdziesz w Vivec, dzialnica Arena, i na dole, poszukaj pewnego typa wysokiego elfa. Ma na sobie całą. JEdnak uważaj. To mistrz takiej zbroi i nauczy cię on obsługiwania cieżkiej zbroi na 100. Ja zawsze się uczyłęm a potem go ekhm..eliminowałem. A zbroja od niego to jako nagroda za bycię pojętnym uczniem;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jest pewna "Ebonowa Zbroja" (średni pancerz, ciekawe, stałe efekty) którą dostaje się za wykonanie ostatniej misji dla Świątyni Almsivi i tej teraz używam. Kiedyś zamieszczę screena. Co do glass armor w Upiornej Bramie.... to wystarczy ją ukraść...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja tam mam wszystko Ebonowe i brak hełmu. A może mi ktoś podać link do plugina, który daje taką zieloną zbroję, o którą pytał Piotrek? ładna jesrt Deadryczna, choć mam na razie tylko hełm , szklana szczególnie jak się ma plugina na nowe kolory. Wolę jednak ciężkie, lekkie sobie ustawiam na menekinach i w zbrojowni w domku, bo ładnie wyglądają

Cytat

A widzieliście czarną kościaną zbroję?
Z fajnego moda

Jeżeli tej zbroi szukasz to plugin można ściągnąć stąd: Kościana Czarna
A jeśli tylko pytasz czy ją widzieliśmy to owszem, niezła
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wspaniałe Zbroje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...