Fotomanipulacje

Bawiłem się i oto co mi wyszło z tych dwóch obrazków:





Spodobało mi się łączenie fotografii. Co myślicie o powyższej manipulacji?
Odpowiedz
Wiesz co mnie najbardziej razi w tym wszystkim? Jasne niebo i zapalone światła w budynkach. Zrób je ciemniejsze a całość nabierze znacznie fajniejszego klimatu.
Odpowiedz
Całkiem fajny efekt, z dwuch przeciętnych zdjęci powstało coś nowego i bardzo fajnego, jeśli zrobisz więcej wrzuć te prace tutaj.
(w jakim robiłeś to programie... GIMP, Photoshop ??? )

Odpowiedz
Drugie jest świetne. Pozostałe moim zdaniem do kitu. Nie mają tego czegoś.
Odpowiedz
Super wygląda, tylko jak mi pasuje te jasne niebo to te chmurki (na wysokości budynków po prawej stronie) lekko nie pasują do klimatu, ale poza tym świetne.
Odpowiedz
Te planety i droga mleczna, robią całkiem niezłe wrażenie, choć fakt, że co nieco może i na siłę wpakowane

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia nie, 05 paź 2008 - 19:20 napisał

Wiesz co mnie najbardziej razi w tym wszystkim? Jasne niebo i zapalone światła w budynkach. Zrób je ciemniejsze a całość nabierze znacznie fajniejszego klimatu.


Racja. Dobra uwaga.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia nie, 05 paź 2008 - 19:28 napisał

Całkiem fajny efekt, z dwuch przeciętnych zdjęci powstało coś nowego i bardzo fajnego, jeśli zrobisz więcej wrzuć te prace tutaj.
(w jakim robiłeś to programie... GIMP, Photoshop ??? )


CS3 (photoshop)


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia nie, 05 paź 2008 - 22:19 napisał

Drugie jest świetne. Pozostałe moim zdaniem do kitu. Nie mają tego czegoś.


Tego czegoś...
Ja się pytam o fotomanipulację a nie o zdjęcia.
Odpowiedz

Cytat

Ja się pytam o fotomanipulację a nie o zdjęcia.


A co ja komentuję, przepraszam bardzo?
Odpowiedz
Może ty mi powiesz?
Piszesz

Cytat

Drugie jest świetne. Pozostałe moim zdaniem do kitu. Nie mają tego czegoś.


Jakie "drugie" skoro fotomanipulacja jest jedna?
Dwa pierwsze to stocki (nazwijmy to "punktem wyjścia") ostatnie (trzecie - żebyś się nie pogubił w mnogości tychże) jest moją fotomanipulacją.
Odpowiedz
Oł szit. Nie wiem, czy ja się czegoś najarałem, czy nie, ale miałem przedziwne wrażenie, że to trzy różne zlepki. Przebacz, man.
Odpowiedz
← Fan Works

Fotomanipulacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...