Messir

A wiem, że idzie impuls do adminów i oni decydują. Zobaczym, co to będzie, pomogę w tworzeniu tej machiny


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Zarejestrowałam się tam z ciekawości... i, i jestem przerażona Poziomem niektórych graczy, a w szczególności tych, którzy piastują tak wysokie stanowiska jak MG choćby. No, ale to moje zdanie, a gra może z czasem się "wyrobi".
Do Fae jej daleko, brak jakiejkolwiek dyscypliny, co owocuje jednym wielki... syfem.
No ale o gustach się nie rozmawia i każdy może mieć swoje zdanie
Z tym poziomem graczy, to masz w większości rację. Dobił mnie taki jeden gostek (nie pamiętam jego ID), który jest takim idiotą, że nawet nadano mu rangę "Kałmuk" zamiast "Mieszkaniec" a on się z tego jeszcze cieszy... toć, jak mnie "zaprosił" do klanu, to zwątpiłem. No normalnie zwątpiłem w inteligencę ludzką Na pierwszy rzut oka, koleś prosto z syberii.

Cytat

No ale o gustach się nie rozmawia i każdy może mieć swoje zdanie
Kurcze, dzisiaj cztery razy słyszałem to zdanie. Jednego dnia!


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Beron, czy ta gra jeszcze istnieje w ogóle?

ERROR 404 / BŁĄD 404

The requested URL was not found on this server.

Żądany plik nie istnieje na serwerze.

Nijak nie mogę się tam dostać.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

No mnie też strona się nie ładuje, może ten nowy link jest niepoprawny, albo nie zmienili jeszcze domeny na tą nową

Nie ma już tej gry pod tą domeną. Zamykam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Gry ogólnie
Wczytywanie...