Knight Fight

Nie zauważyłem na forum tematu o tej grze i trochę mnie to zdziwiło, bo w sumie dość sporo osób w nią gra
Gra ktoś na rycerzach? Ja gram na obu serwerach. Na pierwszym mam dwuręcznego wymiatacza a na serwerze 2 jestem tankiem

Link na serwer I
Link na serwer II


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
ja grałem w to na oficjalnej stronie gry,nie przypadła mi do gustu
pewnie dlatego że nie wgłębiłem się w nią bardziej ale u mnie tak to jest:jeśli nie ma fajnego początku to nie ma fajnego końca
Odpowiedz
Też kiedyś grywałem, jedna z wielu gier opartych na tym samym modelu rozgrywki via www, ale powiem że jak dla mnie na tle innych wypadała najlepiej. Niby mało rozbudowana gra, ale z czasem zabiera sporo czasu.

Odpowiedz
No a ja mam problem bo event z łukami i strzelaniem do workówmi się zacioł i przy wygranej walce zacina mi się i nie chcę ruszyć.Muszę grę od nowa odpalać i nie wiem gdzie to zgłosić?Mój email mvnbydgoszcz@gmail.com
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Knight Fight - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...