Matthias

Ułi! Ułi! *Zaklaskał jak foka.* Spoko panie Ja-Już-Więcej-Nie-Będę-Pił;p Nie będę bił młodszych, teraz przerzucę się na dużo starszych ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Pozdro szejset, ziom. Dyskryfikacja squad nadchodzi.

Jeszcze jakieś pytania?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czy to prawda że 99% kobiecej części i fae (i pewien wycinek męskiej xD) pożąda twego małego ciała ?
Odpowiedz
;p

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Poza tym, moje małe ciało jest zbyt małe, żeby znieść 99% (i pewien wycinek płci męskiej).
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja chyba jestem tym 1% bo nie pożądam jego małego ciała
Odpowiedz
Bo masz ciało mniejsze niż on, co jest swoją drogą niemałym osiągnięciem;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Za to ty Jarek masz je duże, swojskie, ale nietykalne [w sumie niech tak zostanie ] jeśli jakakolwiek laska ślini się na faceta bo ma jakieś tam ciałko to mi jej żal w ogóle to nie laska ma się ślinić
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Moje ciałko... to moje ciałko i nie wiesz czy jest mniejsze być może niższe, ale skąd wiesz, że nie szersze?

Matt, chyba nie wypada pytać o wagę?
Odpowiedz
61-64 kg. Nie wiem na tą chwilę ile dokładnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dobra, przyznaje - jesteś większy *uznała swoją porażkę*
Odpowiedz
Matt... Zgiń ;p. I nie wpędzaj ludzi w kompleksy i zakłopotanie . Z ciekawości - ile Ty masz wzrostu? Nie wiem czy ktoś o to nie pytał, ale...
Odpowiedz
Pf. Ja ważę 59
I jestem nieco od Matta wyższy. W ogóle Matt jest dobry na kompleks niskiego wzrostu. Mogę być najniższy z grupy, ale jak macior jest w pobliżu to odbiera mi ten tytuł
Odpowiedz
Wiesz co Fav!? Mam to samo! Z dziewięćdziesięcioma procentami napotkanej przeze mnie populacji! Ciekawe, nie? xP
Matt, ja tam kocham twoją duszę...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Vanita, Ty chyba kochasz wszystko co ma penisa, albo duży biust

Jej, marudzicie. Dla mnie Matt ma idealny wzrost i tak jest wyższy, ale chociaż nie ZA wysoki
Odpowiedz
XD
Matt jest niski? Nie zauważyłem.
Odpowiedz
170 cm wzrostu. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A może sprite?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Fav - ale o tym, żeś Ty nizszy ode mnie jeszcze pamietam. Więc się czuję usprawiedliwiona. W sumie wychodzi na to, ze Mat też .

Dlaczego nie wsytąpiłeś w poznańskim Mam Talent? Czekaliśmy z Pervem na jakąś wstawkę bardzo humorystyczną
Odpowiedz
Nit - to teraz wiem, kto do mnie pisał w sobotę SMSa w trakcie Mam Talent;]

Matt - dlaczego u Q i Randala siedzisz w klapkach?;-)

Vanita to chyba kocha wszystko, co ma układ rozrodczy;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
← Użytkownicy

Matthias - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...