[Warhammer Online: Age of Reckoning] Rekord Warhammera Online


500 tysięcy użytkowników w jeden tydzień. Tyloma graczami może się pochwalić najnowsza produkcja studia Mythic Entertianment. Tym samym pobiła ona rekord najszybciej sprzedającej się gry MMO w historii.

"Spędziliśmy lata na stworzeniu najbardziej stabilnego, widowiskowego i dopracowanego wirtualnego świata, ale tak naprawdę to gracze tchnęli życie w Age of Reckoning." – poinformował szef studia Mythic Entertainment, Mark Jacobs.

Polski oddział EA przyznaje, że Warhammer Online zawdzięcza swój rekord także polskiemu rynkowi. "Gra zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów w salonach empik oraz okazała się hitem w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store, gdzie znajduje się w ciągłej sprzedaży.". EA Polska obiecuje też, że do sklepów zawita nowa dostawa Warhammer'a.

Odpowiedz
Trzeba przyznać, imponujące. Serwery to wytrzymują?
Odpowiedz
Uh, 500 tysięcy w 1 tydzień! Obczajcie jaka to jest masa ludzi. Dla mnie miazga.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
71 tysięcy dziennie. łączenie się z servami w pierwsze 2 dni musiało być masakryczne. I fajnie tłoczno musiało w miastach być
Odpowiedz
Realistycznie "chciałoby się rzec"
Odpowiedz
"Realistycznie "chciałoby się rzec" blink.gif"
ooo nie, w życiu nie ma lagów : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jak masz dobry net, a oni serwery, no to nie ma. Przynajmniej takie dzieciaki z Tibii nie pograją sobie, mając najtańszego neta na rynku. I dobrze. Za to ta gra przyciąga wielu Lineagowców. Bardzo dobrze.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Warhammer Online: Age of Reckoning] Rekord Warhammera Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...