[KotOR I] Ciemna czy jasna strona mocy

Jaką mieliście stronę mocy koncząc gre?? Ja miałem na max jasną.
Odpowiedz
Jasna Wolę jasną, we wszystkich SW gram [jesli się da] jasną W KotOR'rze według mnie ciemna ma liche zaklęcia...
Odpowiedz
Zgadzam się , też gram zawsze jasną........heeheh nie wiem czemu ale poprostu wolę jasną .
Odpowiedz
Ja lubie czerwone miecze świetlne i dlatego gram - "Ciemną Stroną mocy"
Ale jak nastepnym razem będe przechodził kotora to będe grał jasną!
Odpowiedz
Ja gram również jasną stroną no jest po prostu lepsza.
Odpowiedz
jasna jak dla mnie jest the best
Odpowiedz
Jak już pewnie się skapneliście jeżeli gramy ciemną stroną nasza postać zamienia się w paskudnego zombiaka ktury wygląda jakby go kwasem polano, a jak gramy normalnie to nasza postać wygląda jak prawdziwy człowiek.

Dlatego wybierając stronę mocy należy wziąść takżee to pod uwagę a nie wybur między mocą ofensywną (ciemną) a ofensywno-defensywną (jasną)
Odpowiedz
Jasna strona. Jak w każdej grze staram się czynić dobro. Po prostu nie potrafie być zły... To dla mnie udręka...
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Ja gram zawsze z początku jasną stroną ( bo mi się podoba), a potem bawię się "zombiakiem" za pomocą ciemnej strony . Obiema osiągnąłem najwyższy poziom
Odpowiedz
Ja gre kończyłem po obu stronach, jednak zdecydowanie wole Ciemną strone , a to dlatego, że można się wyżyć i zrobić questy z o wiele większym zadowoleniem . Zresztą moce z Ciemnej Strony są o wiele potężniejsze [fala śmierci, śmierć, błyskawice] oprócz leczenia i Mistrzowskiej Szybkości, przecież tylko z tego głównie się korzystka zabijając wrogów, jeśli nie z miecza. A tak na marginesie to koniec gry po Ciemnej Stronie jest o wiele bardziej satysfakcjonujący, a nie jakieś głupie zakończenie Jasnej [głupi medal na głupiej planecie z głupim tłumem głupich ludzi z głupim wiwatem i bez klimatu ]. A powiedzcie mi czy nie jest kuszące zabijanie wszystkiego z zimną krwią i uznanie siebie Lordem Sithów, Dathem Revanem?? Niech ktoś powie że nie
Odpowiedz
ukończyłem gre po obu stronach lecz jasna była fajniejsza. Ja wole ratować ludzi niż gładzić. Grając po Dark Side było mi troche przykro z upadku republiki Ja po prostu NIE UMIE BYĆ ZłY
Odpowiedz
Ja wole ciemną stronę, ale zauważyłem że grając po dark side questy są krótsze i polegają głównie na rozwiązaniu siłowym a po jasnej stronie trzeba sięgnąć po rozum (niewiele ale zawsze coś). ja przeszedłem grę dwa razy. po raz pierwszy jako sith (bo łatwiej) a drugi jako dobry jedi (liche zakończenie, ale więcej filmików). Dobrze zacząć grę robiąc wszystko na dobro, a później dla gildii zabójców wykonywać misje i wychodzimy na neutral.
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
Ja wolę ciemną, bo według mnie jasna jest przereklamowana Ciemna ma także fajniejsze czary pod względem wizualnym jak i technicznym <<< >>>
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
ja zawsze przechdze max na jasnej,bo po ciemnej wydaje mi się,że gra jest bezsensowna,po jasnej moce są całkiem całkiem jak się je umie dobrze wykorzystać
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Po jasnej itemy są również bardzo dobre,np.diadem Sharesha,szata Quel-dromy(czy jakoś tak) i wiele,wiele innych.Za każdym razem,jak zaczynam po ciemnej,to po godzinie mi się nudzi(questy polegają na zabijaniu i zbieraniu kredytów,nie na myśleniu,no i jakoś tak szkoda Republiki i Zakonu Jedi)po prostu nie umiem grać po dark side.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Ja też teraz zacząłem przechodzić po jasnej stronie ... i zdecydowanie wolę ciemna. Może i qesty polegają tylko na zabijaniu i zabieraniu kasy. Ale ja w tym dostrzegam plusy: nie trzeba się dużo nachodzić, nagłowić i kasy ma się więcej, dużo więcej
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
Przecież można skończyć po ciemnej mając na nieznanym świecie max LS. To wszystko zależy od tego jak poprowadzimy dialog z Bastilą. Nawet jeżeli jesteśmy max LS to jest opcja: "Tak razem zawładniemy galaktyką" czy coś w tym stylu. Czyli nie trzeba być złym przez całą grę żeby być Lordem Sith
Odpowiedz
No zgadzam się z tobą, ale osoba która prowadzi postać po jasnej stronie, to raczej nie będzie na końcu mówiła, że chce zawładnąć nad światem
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
Dlaczego nie... Ja tak zrobiłem grając po raz... 4 czy 5...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ciemna czy jasna strona mocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...