King of the road

Czy grał ktoś w tą grę???
Mi się on bardzo podoba. Po prostu inna niż wszystkie. Jeśli znudziły się wam inne gry to szczerze polecam.
Odpowiedz
A king ofthe road grałem we wszystkie truckerskie gry fajna gra ale nie to co 18 Wheels of Steel:Accros America (najnowsza gra z serii , ale robiona przez inną firmę)
Odpowiedz
Czytałem recke, ale nie miałem okazji zagrać. Jednak chyba będę musiał to nadrobić , bo tego typu gry zapowiadją sie ciekawie...
Odpowiedz
ja chyba nie grałem wiec sie nie wypowiem


ps. to nie jest offtopic - zapytano tez kto grał
Odpowiedz
Hmm a ja powiem że kto się tak następny wypowie to go hmm domyślicię się .To jest normalnie Spam aż mnie korci żeby dać ci ostrzerzenię
Nie będę się z wami cackał! Jeszce raz tak zrobisz to ostrzeżenie bedzię i tyle.Hmm Zamykam jak ktoś poda mi powód dla którego warto otworzyć to otworzę.
Odpowiedz
Wiesz ja też nie grałem i tak samo jak Qurnik pewnie chciałby się dowiedzieć trochę o tej grze więc może opowiecie nam trochę. Z nazwy wynika że jest to jakaś gra gdzie jeździ sięsamochodem.
Odpowiedz
Patrz na moj podpis i co tam widzisz trucka;tam sie wlasnie jezdzi truckami ponadto osobowkmi oraz furgonami.Polega to na tym że musisz dostarczyć dany towar z jednego do drugiego miasta.
Odpowiedz
no własnie mroczny opowiedziałes to w skrucie

na początku stoimy pod bazą dostawczą zabieramy jeden z towarów(wybieramy z 5 czy 6) i jedziemy ntam gdzie nam karzą odwiesc towar w okreslonym czasie. Sa porosstawiane radiowozy i fotoradary płacimy mandaty. Najlepirj jest kupić anty radar wtedy wiemy kiedy zwolnic. Na parkingah stoją wozy ciezarowe i osobowe i dostawcze(stonki) niekóre mozna kupic (ostatnio kupiłem jakiegos ciezarowca co miał 700 koni i wiozłem jajka wszystkie porozbijałem 100 procent zniszczen towaru i nic nie zarobiłem a tyle paliwa zeszło) a niektóre sa juz z kierowcami których mozna wynająć i oni dla ciebie pracują (zakładasz firme). Jest to ogólnie bardzo przyjemna gra i opłaca sie w nia zagrac
Odpowiedz
Nie wiesz gdzie można pobrać King of the Road
Odpowiedz
← Gry ogólnie

King of the road - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...