Hue test

http://www.xrite.com/custom_page.aspx?PageID=77

Raczej nie muszą tłumaczyć na czym polega test. Powiem tylko że dla mnie 3 belka była najtrudniejsza a 1 najprostsza. Mimo to osiagnąłem wynik 0 (im bliżej zera tym lepiej) - czyli bezbłędnie
Odpowiedz
Miałem 7. Trzeci pasek najtrudniejszy, ale chyba w drugim też coś mogłem popsuć.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Your score: 53

Myślałem, że będzie gorzej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Na końcu dokładnie wam na słupkach pokazuje jak mocno spudłowaliście danym odcieniem
Odpowiedz
Nawet nie sprawdziłem słupków
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dałem rade zrobić w miarę pierwszą linijkę, ale przy drugiej zaczęło mi się robić źle od tych kwadratów.
Ale jak się lepiej poczuje dokończę .
Odpowiedz
Daltonizm jak daltonizm ale test monitora to napewno dobry .
Odpowiedz
Mój monitor test zawalił...
Odpowiedz
# Your score: 0
# Gender: Male
# Age range: 16-19

Aż sam się zdziwiłem. Nie potrafiłbym nazwać większości tych kolorów


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Właśnie obaliłem własną tezę, że faceci rozróżniają jedynie 16 podstawowych kolorów... Wyszło mi 3, nawet pomimo tego, że nad karkiem dyszał mi taki jeden i źle podpowiadał.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Taaa... Your score: 28 ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Łooo, mi wyszło 20 :)" Ale nie było warto - teraz mam irytujący oczopląs;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Boże, jestem gorsza w kolorach od facetów! Wyszło mi 2! A tak chciałam zero... Ale to jest cudowne po prostu! To teraz, drodzy moi panowie, proszę mi powiedzieć który z nich to kolor lila, który siny koperkowy róż, który pudrowy, który khaki, który śliwka, zgniła zieleń, ochra...

Mam dziwne wrażenie, że tu byście polegli x]
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Lila byłaby w 1/3 czwartego rzędu.
Kolor pudrowey to jeden z ostatnich 4 rzędu.
Khaka to najprędzej coś koło jednej czwartej drugiego rzędu.
Zgniła zieleń gdzieś w pół drugiego paska, tylko ciemniejszy i nieco bardziej szary.

Reszta nie wiem
W ogóle co to jest sino koperkowy róż? O.o
Odpowiedz
W bodajże pierwszej linijce było przejście od różu do zieleni. Siny koperek jest właśnie na załamaniu różu i zieleni xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
W pierwszej kolejności zelżyj monitor. Ja dotąd nie mam pojęcia, jak odróżniałem od siebie te płytki, dla mnie to one były identyczne...

Vanita, czy khaki to przypadkiem nie jest kolor maskujący wojska, który tak naprawdę nie jest nawet jednolitym kolorem, tylko zbiorem plam w różnych neutralnych (naturalnych) barwach?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Y... Oczy od tego bolą.

Your score: 62
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Hue test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...