[NWN:HotU] Jakie połączenia klasowe są najlepsze?

Jakie proponujecie połączenia klasowe? Jakie najlepsze dla typowego damage-dealera a jakie dla maga?? Jakie preferujecie połączenia dwuklasowe i trójklasowe??
Odpowiedz
Moim zdaniem połączenie trójklasowe w przypadku maga jest bezsensu ...
Jeśli już bardzo chcesz mieć postać dwuklasową(maga) to proponuję Mag 20/10 Blady Mistrz (nie wiem dlaczego ale lubię to połączenie )


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Mój błąd. Damage-dealer chodziło mi o typowego wojownika sorry mój błąd. Taki typowy ciężki woj. Co najlepiej brać? Może wojownika z jakąś prestiżówką albo dwiema? Bo szczerze mówiąc zawsze grałem jednoklasowcem i jakoś mi się znudziło ;p
Odpowiedz
Jeśli chcesz mieć niezniszczalnego tanka, to zrób sobie krasnoluda woja, któremu dasz klasę prestirzową Krasnoludzkiego Obrońcy. Takiej postaci NIC nie jest w stanie zabić Wiem coś o tym...

Ale proponuję jeszcze elfa - łowcę/mistycznego łucznika. Zawsze nie lubiłem grać łucznikami w D&D, bo zwykle do walki dochodzi w małych pomieszczeniach. Jednak nie lubiłem nimi grać do czasu, aż nie stworzyłem takiego w Never 1 - Hordy Podmroku Nawet nie wiesz, jak cholernie łatwo jest zdjąć cały batalion wrogów z łuku (przypomnę, że Mistyczny Łucznik nie tylko strzela - on potrafi również zaklinać niektóre swoje strzały. Np. Strzała ognistej kuli, czy Strzała Śmierci, która zabija natychmiast...). Smoka pokonałem w kilka sekund.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Łotrzyk->wojownik->mistrz oręża(do 7lvl). Solo zabijasz smoka, krytyki po 400 lecą, tylko pamiętaj żeby iść na kose bo są mnożone przez 4. Miłej i banalnej gry
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Właśnie czemu zacząć od łotrzyka? I mniej więcej jakie poziomy mieć woja a jakie łotrzyka?


A co do woja/krasnoludzkiego obrońcy na początku muszę brać jakieś pierdoły dot. długiego miecza. Brać je czy lepiej w jakieś inne do broni dwuręcznej? bo myślę że 2h jest dla takiej postaci a nie 1h.
Odpowiedz
Łotrzyk ma najwięcej umiejętności na pierwszym poziomie i to jest ważne, rasa człowiek bo dodatkowy atut, 13 zr 13 int 4 łotr 7 MO reszta woj.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
A w tym wypadku najlepszą bronią jaka jest?? 2h czy 1h a może dwie bronie?
Odpowiedz
Pisałem Ci wcześniej. Kosa bojowa. Mimo małego dmg to z TK i poprawionym TK, jej krytykiem x4 zadajesz przy krytyku (bardzo częstym na nvn) po 400dmg
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Cytat

A co do woja/krasnoludzkiego obrońcy na początku muszę brać jakieś pierdoły dot. długiego miecza. Brać je czy lepiej w jakieś inne do broni dwuręcznej? bo myślę że 2h jest dla takiej postaci a nie 1h.
Zdecydowanie jednoręczna dla Krasnoludzkiego Obrońcy. Daj mu najlepiej jakiś młot, albo topór i najcięższą zbroję i tarczę, jaką znajdziesz Nic Cię nie zabije, za to ty ich tak...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
A czemu nikt nie wychwala Czarnego strażnika??

PS. Dzięki za wała XDD
Odpowiedz
Czarny strażnik dobry jak masz łotra bo on na ukradkowe idzie i ma tą byczą siłę, z płaszczem nimfy duże odp do rzutów ale i tak wcześniejsze połączenie ma go na góra dwa ciosy
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Cytat

PS. Dzięki za wała XDD
Ten wał, to do każdego

Nie pamiętam, czy w jedynce jest klasa prestiżowa Kapłana Bitewnego, ale jeśli jest, to też możesz wypróbować na krasnalu W dwójce to świetna klasa...
Nie udało mi się jednak połączyć Krasnoludzkiego Obrońcy z Kapłanem Bitewnym. Po prostu zbyt dużo atrybutów trza podnieść do maksa


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Wypróbuję tego krasnoludzkiego obrońcę czy jakieś specjalne zastrzeżenia co do poziomów czy 10 wojownik i dalej obrońca?
Odpowiedz
Jak dla mnie nie ma co mieszać zwykłych klas (np mag i wojownik) jak już to zwykłą klasę z klasą prestiżową, mnie zawsze interesował łowca/mistyczny łucznik, podobno bardzo fajnie się nim gra

Odpowiedz
Sosna ma rację, mistyczny łucznik jest supcio

Postać postaraj się zrobić tak, abyś jak najszybciej miał 10 poziom Krasnoludzkiego Obrońcy. Później już pakuj tylko w woja Acha, pamiętaj, że trza mieć min. 13 zręczności, żeby móc mieć tę klasę prestiżową.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Mam aktualnie 10 poziom woja i 10 poziom krasnoludzkiego obrońcy. Czemu jechać dalej wojownika?
Odpowiedz
Myślę, że dla atutów. A zresztą jak się awansuje kras. obr. powyżej 10 to chyba nie dostaje się już nowych zdolności...

[Dodano po 4 minutach]

A jeśli chodzi o wielorasowca to zawsze pociągał mnie Uczeń Czerwonego Smoka, ale łamany tylko z małą ilością lvl maga a dużą wojownika (fajnie się grało Mago-mnicho-uczniem smoka)
Odpowiedz
żadne jeśli nie chodzi o klasę prestiżową. ja ostatnio prostego wojownika miałem, ale szlag mnie trafił jak znowu pół dnia poświęciłem na przygotowanie rozkładu atutów i to w odpowiedniej kolejności, pierwszy raz udało mi się do 40 lvla tak jak chce na dwa miecze (long short) z full krytykami oburęcznością i specjalizacjami. kartki zgubiłem, temu przerwę mam
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Co myślicie o wojownik czarodziej
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jakie połączenia klasowe są najlepsze? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...