Grand Theft Auto:Vice City

OBY!!! Ja chce już w to zagrać! GTA:VC niezbyt mi sie podobało, ale GTA3 było fajne - więc czekam z niecierpliwością
Odpowiedz
Deus , chodzi o takie połączenie , samochody są dopracowane i ładne , tak jak efekt ich rozwalania - masz mnóstwo tras - i opcji wyścigów - można to uznać za grę wyścigową Po drugie - strzelaninka - no tu już chyba nie ma wątpliwości.
Później gra strażacka- też mnóstwo celów itp. tak samo zresztą jak policja swat i FBI.
A co do miast......wiesz raz gdziesz przeczytałaem i nie do końca zapamiętałem.....a ogólnie było wiadomo o co chodzi hehe.
A co do premiery na gwiazdkę to już mogę powiedzieć że będzie ona przesunięta............ popatrzmy na GII : NK
Odpowiedz

Użytkownik Adi_PL dnia Jul 30 2004, 11:00 AM napisał

Czy to są pewne info? :ph34r:

Tak to są prawdziwe informacje [czy pewne okarze się]

Zaczerpnąłem tego z sierpniowego wydania CD-Action:

(...)Co się natomiast tyczy wydania gry, pierwszeństwo w tej kwestii bedą mieli posiadacze PS2 (19 października-USA, 22 października mieszkańcy europy), nie ma jednak tego złego... Wersja PC z pewnością nie bęzie zawierać błędów wykrytych podczas użytkowania gry przez konsolowców. Będzie dobrze! A kiedy? Plotki mówią o początkach 2005 roku.|CDA|

Trzeba mieć nadzieje...
Odpowiedz
i na pewno VC jest lepsze od tru crime streets of LA
Odpowiedz
Jakie było wasze jedne z trudniejszych zadań ??
Dla mnie było to w siedzibie taksówek , jak miałem pojechać kaufmanem do portu i tam mnie masa taksówek rozwalała............. na początku to był koszmar
Odpowiedz
Dla mnie jest to gra lepsza od mafi.Jest to gra wćiągająca.
Odpowiedz
GTA: Vice City to świetan gra. Klimat lepszy niż u poprzednika (ach, te oświetlone neonami ulice, widok zachodzącego słońca...). No i świetny relaxator.
Odpowiedz
Mm pytanie czy jest mod ,żeby jeżdzć rowerem w vc bo coś o tym słyszałem co nie co.
Odpowiedz
Ja osobiście nigdy o takim nie słyszłem. Ale może isnieje Fajnie by było
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia Aug 16 2004, 09:45 AM napisał

GTA: Vice City to świetan gra. Klimat lepszy niż u poprzednika (ach, te oświetlone neonami ulice, widok zachodzącego słońca...). No i świetny relaxator.

Klimat jest własnie gorszy niż Gta3. Nie wyczuwa się już tych akcji
Odpowiedz
ja osobiście czekam na GTA SA , bo WC , tfu , VC jest dla mnie nie za fajne
Odpowiedz
Najlepsza część GTA jaka jest! Wspaniały klimat oraz muzyka sprawiały że można było przy tej grze siedzieć i siedzieć
Odpowiedz
Jak dla mnie VC jest najlepsze z całej serii.
No i ten klimat ... ahh SUPER gierka.




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Grand Theft Auto:Vice City - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...