[BGI] Gra Bardem z OzPWM

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Thal dnia pią, 19 wrz 2008 - 19:32 napisał

Ja grałem solo bardem i żyję. Nie było tak źle. Na początku tylko były lekkie problemy, a mianowicie czy wybrać pancerz czy czary, ale jak postać była na trzecim poziomie już szło gładko.

A czy gra Bardem czasem nie polega na tym, aby używać równocześnie zarówno miecza, pancerza etc, jak i czarów?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

A czy gra Bardem czasem nie polega na tym, aby używać równocześnie zarówno miecza, pancerza etc, jak i czarów? wink.gif


Jak nosisz zbroję to nie możesz rzucać zaklęć. Chyba że to jest BGII i masz na sobie elficką kolczugę.
Odpowiedz
Można też przed walką obrzucić się masą czarów obronnych, a następnie założyć zbroję i ruszyć do boju, czyż nie?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Można chyba używać skórzanych, wtedy można (chyba) czarować, a poza tym w OzPWM (Opowieści z Północy Wybrzeża Mieczy) jest elfia kolczuga czarów (czy jak temu szło) i kilka innych w których można czarować.
Odpowiedz
Z tego co ja wiem to w skórzanych się da, ja osobiście nie chciałbym przechodzić całej gry bardem, niby wiele potrafi, ale w niczym nie jest tak naprawdę mocny
Jak kto lubi, mnie ta postać nie przekonuje

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gra Bardem z OzPWM - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...