[Opowiadania] O jeden most za daleko

Użytkownik San dnia Aug 7 2004, 09:55 AM napisał

Nie wklejałam więcej, bo nie wiem czy jest sens.

Opinie zwykle kształtuje sie na całym opowiadaniu. A po częsci można sobie jedynie wyobrazić czy jak to tam sie mówi, jak będzie dalej i jaka ocena przejdzie. Słowa hmm, wyszukane do sytuacji
Co do tych dalszych częsci, to jest sens, więc daj kolejne czesci
narazie stawiam na .. niewazne zwykle i tak moja pierwsza ocena sie zgadza, ale wolę doczytać połowe opowiadania, lub nawet całe.. Wtedy ocena jest najdokładniejsza ..
Odpowiedz
a więc dobrze wkleję resztę. Nie jest długie(żeby ne zanudzić Tak serio t nie lubie długch opowiadań )Dziękiz a zdanie;)
Odpowiedz
No długie faktycznie troche nie chce sie czytac, ale jak sie czyta to treść jest całkiem spoko. Czekam wiec na dalsze czesci.. ;p
Odpowiedz
Widzę że nikt nie daje ocen ja też nie dam A powiem że opowiadanie bardzo fajne ^_^ B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Osobiscie wole przedzial ocen 0 - 6, ale moge tez oceniac i tak, i tak
Dobra, do rzeczy.
Podoba mi sie budowa tj.
-początek -> cisza przed burzą.
-środek -> akcja.
-koniec -> hmm. podsumowanie (?)

dziwi mnie trochę to przechodzenie 'miedzy postaciami', że raz myśli Acirre, a raz Teveth. Rozumiem, że to są ich mysli coś w rodzaju pamietnika (czas przeszły), ale wolałbym to widziec w cudzysłowiu;>

hm.. co jeszcze. Chyba juz wszystko. ;p reszta git, walka opisana dokładnie. Myślę, że troche za krótkie. Mogłobyc wiecej akcji i tych podrózy.

Ocena - przedział od 0 - 10 = 8+|9-
Ocena - przedział od 0 - 6 = 5

8+|9- = pokrywa mi się z 5, wiec tak jest ;p ale i tak wole dawać 0-6 wtedy nie będzie mi wytykał nikt błedów "3 nieodpowiada 6:P" itakdalej.
Odpowiedz
Wieeelkie dzięki za sumienną ocenę Takie sobie cenię. Co do tych myśli pisanych w cudzysłowiu. MAsz Rację. Pragnę jednak się wytłumaczyć. W Wordzie były pisane czcionką pochyłą, ale zapomniałam wstawić w poście tabów ;( lub zastapić czcionkę pochyłą cudzyslowiem. Ahh to powolne jażenie
Punktacje tylko zaproponowałam i chętnie przystanę na 0-6, co ułatwi ludziom wzajemną ocenę. Im mniejsza tym leprza( byle by nie za mała)
hehehe...podobały mi się twoje kombinacje z liczbami;).
Dzieki jescze raz.
Odpowiedz
No mi sie podoba opowiadanie szczególnie ten moment co koleś opluł sobie brodę Daje 9/10.
Odpowiedz

Użytkownik San dnia Aug 7 2004, 03:55 PM napisał

Co do tych myśli pisanych w cudzysłowiu. MAsz Rację. Pragnę jednak się wytłumaczyć. W Wordzie były pisane czcionką pochyłą, ale zapomniałam wstawić w poście tabów ;( lub zastapić czcionkę pochyłą cudzyslowiem.

No to w takim razie mój bład to wyszło coś w rodzaju mojego "pamietnika Y'beriona" gdzie nie chciało mi sie 'zabijać' tych przerw pomiedzy textem zrobionych przez kopiowanie ..
no to skoro tak było, to chyba nie pozostaje mi nic innego jak uwierzyć i zmienic ocene na:
pierwsza ocena: 9
druga ocena: 5 (bez zmian)


Użytkownik San napisał

Dzieki jescze raz.


Nie ma za co
Odpowiedz
ludzie... jak przeczytałem wasze komentarze to się załamałem na stanem polskiej ( wcale nie kinomatografi) lecz literatury.

hmm kochani... już na wstępie, powiem, że polonistą nie jestem, ale Wam się chyba gatunki pomyliły. Bo to opowiadanie, to mii przypomina troche nowele, a czasem mi przypomina paragrafu. Elf kopnał. Elf usiadł. Elf zapłakał. Aporopo wiem, ze kązdy ma inny sirodek wyrazu, ale to jest karygodne, aby zdanie zawierało jedno słowo, a do tego nie jest to ORZECZENIE. ( czytat zdania Ból). Gdby nie dialogi, to Autor stworzył bo nowy gatunek literacki. Jeśli ktoś nie czytał, to nic nie stracił.

Po drugie jeśli ten tekst jest długi to chyba jesteście ślepi.

"Nie odezwali się ani słowem. Ruszyli do ataku.
Elfka pocałowała cięciwę. " Potem się zdrzemną. Potem się przespał. A potem zrobił coś jeszcze. itd. itd...
Odpowiedz
Widzisz... To się nazywa budowa zdań - mozna pisać wielokrotnie złożone, a można pisać proste. Zależy, co autor chce przez to wyrazić. Jeśli ktoś chciałby takie zdania przekształcić w wielokrotnie złożone, to mamy tak z 5-6 stron w wordzie przynajmniej.
"Ból." <-- czego ty od tego chcesz? Jak nie ma orzeczenia to nazywa się takie wypowiedzenie równoważnikiem zdania.

A co do samego opowiadania - przeczytałem znowu i nie zachwyciło mnie to, a przynajmniej nie tak jak kiedyś (czyli dawno ). Może dlatego, że czytałem jej lepsze dzieła, a może dlatego, że jestem teraz dużo bardziej obyty z literaturą? Kto wie... Teraz w skali 1/10 dałbym góra 4+, 5-. Naciągane.
Odpowiedz
Z czego się polewasz?


Kalos mi to nie pasuje do calosci

Pozatym dosc dobre ;]
Odpowiedz
← Fan Works

[Opowiadania] O jeden most za daleko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...