[GII:NK] Akrobatyka

Mam problem ;] W CDA pisali że doszła umiejętność akrobatyki, na forum było, wszyscy wiedzą... A ja nie Kto jej uczy? xD

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dostajesz ją automatycznie, gdy zdobędziesz 90 (lub coś koło tego) punktów zręczności.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Aaaa... Dzięki (właśnie kiedyś się zastanawiałem czy będę miał jakieś korzyści z dużej zręczności... prócz Rapiera który ma aż 100 obr. za 50 pkt. ZR)
Odpowiedz
Ja otrzymałem umiejętność akrobatyki gdy wypiłem eliksir z gniazda polnych bestii. Nie wiem tylko czy to dlatego, że przekroczyłem próg 90 punktów zręczności czy może ten trunek ma specjalne właściwości. Warto by to sprawdzić.


Odpowiedz
Z pewnością przekroczyłeś próg 90 punktów,gdyż ja też wypiłem ten eliksir i mi tylko zręczność podskoczyła o 3
Odpowiedz

Użytkownik Szymen dnia czw, 08 lis 2007 - 19:53 napisał

Z pewnością przekroczyłeś próg 90 punktów,gdyż ja też wypiłem ten eliksir i mi tylko zręczność podskoczyła o 3

[post="91813"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zgadza się podskakuje o 3
Odpowiedz
Akrobatyka jest potrzebna by zdobyć Magiczny Łuk w Zapomnianej Dolinie [oczywiście zdobyć bez kodów ;]] A Kup sobie Miecz Mistrzowski 60 zr obr. 120 +10 do władania bronią jednoręczna ;]


Odpowiedz
ja właśnie moim magiem utłukłem gildię złodziei to dwa takie miecze są za free jeśli ktoś ma 60 Zr to są naprawdę dobre

[Dodano po 10 dniach]

Aha i Pyjaczku kochany: akrobatyka wcale nie jest potrzebna by zdobyć magiczny łuk (obrażenia 100, wymagana zręczność 50) bez kodów. Właśnie tego dokonałem grając magiem o zręczności równej 24
Odpowiedz
Oczywiście że nie. Już o tym pisałem kiedyś. Są dwa inne, jeden to uderzenie pobliskiego bagiennego golema, drugi to przemiana w cieniostwora.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Tak golem pomoże nam zdobyć ale powrócić nie A z cieniostworem nie próbowałem


Odpowiedz
Tam w ruinach masz magiczną rudę, spowalnia upadek i wydłuża skok, jest też zębate ziele, połącz fakty
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Cytat

Oczywiście że nie. Już o tym pisałem kiedyś. Są dwa inne, jeden to uderzenie pobliskiego bagiennego golema, drugi to przemiana w cieniostwora.

Nie tylko w cieniostwora. Większość przemian spisze się na medal w tej sytuacji.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Albo szczęście ma zeza albo sam nie wiem. Mi tam zadziałało
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Gothic

Akrobatyka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...