[BGI] Gra się zacina

Witam,

Mam pewien problem z grą. Otóż wszystko zainstalowało się bez problemu (gra + dodatek). Po włączeniu gry również jest ok ale jak już wybieram opcje Nowa gra i chcę stworzyć postać wszystko chodzi bardzo wolno (kursor nie chodzi płynnie tylko zmienia pozycję skokowo). Reinstalacja gry nic nie dała. W kompie mam Core 2 Duo 2GHz, 2GB RAMu, kartę Radeon X1400 256MB ze sterownikami z lipca tego roku.
Odpowiedz
Podaj jeszcze jaką masz wersję gry i system operacyjny.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
windows xp Professional + service pack 3, wersja gry 1.3.5512 - dodatku,
Odpowiedz
Uła.... instalować patche => klik. Jak nie pomoże to będziemy radzić dalej.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
rozumiem że jeżeli mam zainstalowany dodatek to tylko ten #Baldur's Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy patch instaluje?
Odpowiedz
Tak - jak to nie pomoże to możliwe, że coś w ustawieniach jest nie tak, lub po prostu potrzeba starszych sterowników.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
wygląda jakby chodziło szybciej ale niewiele szybciej - dalej przycina się kursor w samej grze już, będę jeszcze kombinował ale dzięki za pomoc
Odpowiedz
wgrałem patch i sterowniki od grafiki z maja 2006 i nic nie dało - w grze i przy tworzeniu postaci strasznie zacina a w menu na poczatku gry wsyztsko ok
Odpowiedz
A masz gdzieś w opcjach coś co by się nazywało 'kursor sprzętowy' albo jakoś podobnie? Jak znajdziesz to włacz (albo wyłącz) i zobaczy czy pomogło.
Odpowiedz
to jednak chyba bedzie wina karty graficznej poniewaz odpaliłem teraz gre na innym sprzęcie: xp home edition, 256 MB RAMu, GeForce FX5200 128MB, Procesor AMD 2500+ i działa bez zarzutu - bez patcha

czy ma ktos może cos z rodziny radeonów i moze powiedzieć czy chodzi mu bez problemu? a jak nie to co robił żeby chodziło?
Odpowiedz
Mi na Radeonie serii 9600 wszystko działa bez zarzutu. Próbowałeś reinstalować? Nawet jak nie było problemów przy pierwszej instalacji, to może to pomóc.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
przeinstalowałem raz ale spróbuje jeszcze raz, zakładam że wielkośc bufora ustawiona na 140 MB jest wystarczająca, powoli zaczyna mi brakować pomysłów ale walczę dalej

@Rangramil - a patch wgrywałeś czy działa bez problemu bez niego?
Odpowiedz
Bez. Tylko to, co dostałem na płytkach.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
bee próbował w niedziele bo wyjechałem teraz na dwa dni i nie mam tamtego kompa ze sobą więc w niedziel dam znać co i jak
Odpowiedz
Może, w opcjach, tych zewnętrznych, uruchamianych z folderu gry, ustaw najwyższe parametry kompa. Chodzi mi o taki ekranik gdzie będą trzy suwaki. Jeden odpowiedzialny za procka, drug grafikę, a trzeci muzykę.

Gdy powstawał baldur takie kompy jak twój to była jeszcze science fiction
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gra się zacina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...