Beauty check

Ostatnio czytając sobie to&owo natrafiłem na taką dosyć ciekawą stronkę -> http://www.beautycheck.de/english Fajnych rzeczy można się tam dowiedzieć. Poza tym dostępne są sobie online'owe badania. Jednym z nich jest tzw. ogólne upodobanie ludzi do dziecięcych twarzy. Tzn. że te twarze uznajemy za atrakcyjne, które posiadają pewne dziecięce cechy. Dostępny jest tak i prosty test do tego KLIK. Ciekaw jestem jakie wyniki otrzymaliście. (chodzi mi o ten procent 'zdziecinnienia' zdjęć ktore wybraliście).
Odpowiedz

Cytat

You have chosen face No. 4. This face contains 20% babyfaceness.


Widać nie jestem tym, no... pedofilem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

You have chosen face No. 4. This face contains 20% babyfaceness.
27,1% of all people involved in the study also find this face most attractive.
44,2% of all people prefer faces with more features of babyfaceness, 28,6% faces with less.
Odpowiedz
30% miałem
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
A u mnie zależy. Raz wybrałem 50%, raz 10%, raz 0%... Widać, albo nie mam wyrobionego gustu, albo chodzi o coś jeszcze.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
O kolor włosów, wiemy
Wybierałem raz, nie chciało mi się drugi
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Wiesz Yarpen... to nie jest test na to czy jesteś pedofilem.

W sumie to wyniki ciekawe. Zastanawiam się czy to, że tak odbiegają od tego co tam jest napisane spowodowane jest naszym wiekiem czy może raczej narodowością. (stawiam na to pierwsze mimo wszystko).
Odpowiedz
← Karczma

Beauty check - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...