Śmiertelny List

Witam Jeżeli taki temat już był to przykro mi, aczkolwiek nic takiego nie znalazłem . Załóżmy, ze dostajecie list, w którym pisze, ze za tydzień macie zginać. Jakbyście ten czas wykorzystali?
Odpowiedz
Czepiacie się za słówka. Inny przykład. Macie raka, lekarz mówi: nie ma bata, macie tydzień.

Co robicie?


Ja nic nie robię. Przez tydzień jem codziennie dużą z Da Grasso i zapijam colą. Potem kosz i chill na ławeczce
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja bym stwierdził, a jakoś to będzie i może przeżyje (nawet jak byłby rak i w ogóle, przecież i tak miałem umrzeć po co się martwić).

Albo bym nie wierzył w diagnozę.
Odpowiedz
Ja bym się leczył.

A gdyby ostatniego dnia się nie udało, zrobiłbym wszystko, na co miałem ochotę przez całe życie, nieważne jakim kosztem.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Dobra Boom będzie bo montuję atomówkę

Taa ja bym sobie nic nie zabraniał - 25 h na dobę przed kompem do tego 50 puszek coli dziennie
Odpowiedz
Zaplanowałbym pogrzeb, rozesłał zaproszenia, a ostatniego dnia, zamiast spokojnie leżeć w łóżeczku, spierniczyłbym w las, zostawiając rodzinie list, w którym każę im mnie znaleźć. Przy odrobinie szczęścia dam radę tak się schować, że ceremonię szlag trafi, a mnie znajdą, dopiero jak zaśmierdnę. Złośliwy do śmierci i jeszcze trochę.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
A ja bym sobie żył dalej - tylko ze świadomością, że wiem kiedy zejdę Jeszcze nikt raka w tydzień nie wyleczył, a szkoda tracić ten ostatni tydzień na bieganie po szpitalach, w dodatku bez żadnej pewności, że mnie uratują
Aaa - no i najważniejsze - mógłbym sobie spokojnie palić papierosy, bez strachu, że złapię raka

[Dodano po 41 sekundach]

A co do pogrzebu - przecież sam go sobie urządzał nie będę;p Zawierzę inwencji rodziny
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
A ja to bym olał szkołę i zabrał najpotrzebniejsze rzeczy i poszedł w las... znaczy się bym tam sobie pomieszkał (zawsze o tym marzyłem - pobyć w samotności w lesie przez kilka dni - wiem - dziwne marzenie). Całymi dnami myślałbym czego dokonałem w życiu i czy zasłużyłem na raj po śmierci. O tak na pewno rozmyślałbym co stanie się ze mną po śmierci. No i zostawiłbym list dla rodziny - tam napisałbym o moim życiu i zostawił kilka ważnych słów...

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Ja bym tego raczej nie przyjął do wiadomości i starał się temu jakoś zaradzić. Jak? Nie wiem, bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji

Odpowiedz
Ja poszedłym na całość. Komputer-Cola-Pizza-Budyń-Komputer-COla-Cola-Cola-Cola-Cola-Pizza-Pizza-Budyń-Komputer* 100
I tak przez tydzień.
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
A ja bym ... zrobiła to, czego ode mnie zawsze ludzie oczekiwali :] tak, żeby chociaż dobrze mnie zapamiętali. Się zrymowało...
Odpowiedz
Ja bym uciekał.
Diablo 2 LD, NLD.
Need Help? Whisp Me.
-------------------------------
Every Man Die, But Not Every Man Really Lives.
Odpowiedz
A ja bym przygotował zjazd wszystkich userów Gameexe.pl Chciałbym zobaczyć i poznać bliżej ludzi, którzy mimo pozornie identycznych zainteresowań tworzą mieszankę tak barwną, że na pewno praną w woolite!
Lfp for GvG
Odpowiedz
O...wow nie wiedziałem, że ten temat to jakiś rodzaj kryptoautoreklamy forum?

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Generick dnia nie, 04 sty 2009 - 20:27 napisał

Ja bym uciekał.


Nie często mi się to zdarza, ale tu poległem ze śmiechu :]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Bardziej logicznym zachowaniem byłoby zadzwonienie na policję i zgłoszenie całej sprawy. Listy z pogróżkami to nie przelewki.

Odpowiedz
← Karczma

Śmiertelny List - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...