Wymarzone uniwersum

Tak sobie siedzę i mi się nudzi. Pomyślałem sobie nad takim czymś:

W jakim świecie, uniwersum czy jak to nazwać z jakiejś gry/książki/filmu/komisku chcielibyście żyć najbardziej, gdyby dana Wam była taka możliwość? Powiedzmy, że można zrobić takie Top 3.

Za jakiś czas dodam moje propozycje.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
1.Star Trek, najlepiej czasy pokazane w najnowszej serii. Być jednym z pierwszych ludzi, na poważnie odkrywających kosmos...
2. Świat, który sam wymyśliłem (opisany pokrótce w "Genesis Rangramila" w Fan Works).
3. Warhammer 40k. Space Marines...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
1. Realia autorskie "Krainy Jedynego"
2. Jako inkwizytor w realiach WH 40k
3. W realiach Mass Effect. Przypadły mi do gustu.
Odpowiedz
1.Star Wars czasy rebelii
2.Świat dysku
3.Star Wars czasy nowej republiki

Jest masa innych, jak świat mroku albo różne fantasy i anime ale lista by miała z 10 tytułów.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ankh-Morpork - Straż Miejska \ Diuna - Fedaykini \ Warhammer 40k \ świat Thiefa

Ciężko się zdecydować...
Odpowiedz
Tak strzelając prosto z głowy, to:

1. WIEDŹMIN. Zdecydowanie Nilfgaardy i inne.
2. Kraina Rzeki z książek P.J. Farmera (genialne!)
3. I uwaga... Dragon Ball, najlepiej w roli SSJ.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
1. Zapomniane Krainy
2. Star Wars za czasów Starej Republiki
3. Middle Earth
Odpowiedz
1. Fallout 1
2. Warhammer Fantasy RPG
3. Chicago z pierwszych 6 sezonów "Ostrego dyżuru".

FR mi się przejadło, a poza tymi wymienionymi nic ciekawszego nie przychodzi mi do głowy.
Odpowiedz
Zdecydowanie Wiedźmin i Świat Dysku. Ewentualnie zwiedzić Podlasie z Pilipiuka i to chyba się spełni.
Odpowiedz
Świat Dysku (idealnie nadaje się na maga )/ Avalon legendarna wyspa (i ogólnie mało kłopotów)/ a trzeciej nie umiem wymyślić, może coś wymyśle to dodam później
Odpowiedz
1. Wiedźmin. Byle na ziemiach wrogich Nilfgaardowi;)
2. Realia gry Front Mission - byle bym był operatorem Wanzera;P
3. Może to nie uniwersum, ale świat jako taki - Łowca Androidów.
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
1. Świat Fable (Już wyjaśniam Można mieć 6 żon, każda w innym mieście i żadna nie wie o istnieniu drugiej. Wszystkie szczęśliwe. Dodatkowo na boku mam akt własności burdelu i czapkę alfonsa, co daje jeszcze 5 kobiet ;p)
2. Świat Deus-Exa (Bo cyberpunk z modyfikacjami ciała w roli głównej rzondzi)
3. Świat Dysku (Bo żółw się rusza)
Odpowiedz
1. Mój własny, autorski - w malowniczej górskiej krainie
2. Śródziemie - w III erze lub na początku IV
3. Enroth - a szczególnie Erathia (ach te gryfy - kocham je )
Odpowiedz
Ale się nam (s)twórców światów porobiło. I każdy chcę jeszcze żyć we własnej krainie marzeń... Panowie może czas poszukać pomocy u specjalisty?
Odpowiedz
Ja w moim wymyślonym świecie bym nie chciał żyć. :u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A to moje propozycje:
1.Punisher
2.Fable
3.Doom 3

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Favor, Tobie się chyba w głowie poprzewracało najbardziej

Ale coby nie było OT'u

- Zapomniane Krainy
- Mój autorski świat, który może kiedyś poznacie w FW
- Wiedźmin.

Tja, że też ja się w to bawię
Odpowiedz
← Karczma

Wymarzone uniwersum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...