Admin&Mod Log

Kasacja paru postów z Kwiatków w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Serigorda z tematu "Mroczny Bastion". Post był wulgarny i nic nie wnosił do dyskusji.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Kasacja postów Diego i mojego z tematu Potwór w Wiedźminie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Połączyłem dwa tematy o Kensaiu-magu w dziale Baldur's Gate II.
Odpowiedz
Wydzieliłem pos Fawora o LHC z tematu o końcu świata. Powód: już nie przesadzajmy z wielowątkowością tego tematu.
Odpowiedz
Kasacja tematu 'Nowy serwer - BOTTLENET.pl 2.4.3 zapraszamy'
Post już jest w temacie reklamowym.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Torba na mikstury". Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Kasacja postów Mezzlara i Miridiusa w temacie o 11 wrzesnia. Powód: spam
Odpowiedz
Kasacja postu ^ZORGa z tematu Mag.
Do użytkownika: zamiast nabijać dodatkowego posta, wytłumacz od razu swoją sztuczkę.
Odpowiedz
Przeniesienie tematu "Spore" z Kultury do Innych gier.

Favar miał chyba chwilowy napad zaćmy
Odpowiedz
Wyleciały 3 posty z kwiatków. To nie czat. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Temat "Wysysanie poziomu", w dziale Baldur's Gate II został zamknięty. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Poleciały 4 posty z Kwiatków.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Akrobatyka tylko 1a os. uczy tego? w dziale Gothic III. Problem został wyjaśniony
Odpowiedz
Minęły 24h więc zdejmuje 10% Darnithowi. Powód: to miało bardziej na celu usadzenie go na miejscu niż jakieś długoterminowe karanie.
Odpowiedz
Kasacja tematu `1 posąg w ruinach illefarn`. Jest już taki temat.

W drugim temacie edit 4 i kasacja 5 postu.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Temat PROBLEM w G1 Mody zniknął z powierzchni ziemi. Nie dość, że z błędami, to jeszcze w nieodpowiednim dziale. Do tego laurka dla autora - Nicka.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Poleciało 6 postów z Kwiatków w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ponownie Kwiatki w Faerunie i 2 posty wywalone. OT w postaci komentowania działań moderatora.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...