Pro Evolution Soccer 3

Taaa, to piłka kopana, najlepsza w jaką grałem! narpawdę super, fifa się chowa. Animacje, akcje, gole, powtórki, komantarze, grafa, muza no i grywalność dają narpawdę suoper piłkę nożną. Osobuiście nie przepadam za tym gatunkiem gier, ale PES 3 to naprawdę super wyjątek. Polecam!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Czy ja wiem czy taka dobra, wole fife, ale mecze są ciekawsze w Pro i trudniejsze. Tylko nie lubie tego menu ciężko mi sie w nim operuje.
Odpowiedz
e tam , to jest lepsze 800razy od fifki i dodam ze w to sie fajnie gra na dżojpadzie i to ma ten plus ze w PES3 nie strzelisz gola za nic nawet na easy , a w fifce 2003 na easy(wiem bo mój qzyn gra w fife 2003 na easy - wyzej nie umie gosc:D) jak nie trzymasz klawisza dryblingu w pierwszej połowie i sobie chodzi bo murawie to nikt nie odbiera ci piłki i gole sie sypią - real(qzyn) : barca (komp) bo 15 min. 14:1 (koles nie zna sie na grze w obronie:D) zresztą on (qzyn)ciągle o tym bugu gada
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Pro Evolution Soccer 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...