Koniec świata

Ostatnio się coraz więcej mówi o końcu świata w 2012. I o dziwo nie chodzi tu o mistrzostwa w naszym pięknym kraju . Postanowiłem poszukać trochę informacj na ten temat, w końcu głupio jakoś tak: niby koniec świata, a człowiek jakiś taki niedoinformowany, jeszcze przegapi i będzie potem głupio w towarzystwie się odezwać...

Oczywiście w kwestii poszukwiań pomógł mi wielki elektroniczny brat i bum, znalazłem to: http://www.orion2012.pl/ Polecam przejrzeć teksty z działu Wiedza. Normalnie genialny mix, nawet w plusie chyba takiego nie dają. Mało, że się nam ziemia ma przebiegunować, mało, że wiatr słoneczny ma skasować każdy nośnik elektroniczny to jeszcze mają się nam kontynenty przemieścić, ziemia ma się zacząć kręcić w drugą stronę (autor sugeruje zapięcie pasów - serio!), a oceany mają wszystko zalać. Moim zdaniem bomba, zawsze lubiłem filmy katastroficzne.

Żeby nie było tak byle jak to oczywiście mamy też odpowiednie tło w postaci historii. Oh, a czego tam nie ma... Atlantydzi (spoczywający pod biegunem południowym), Majowie i Egipcjanie. Do tego super zagadki miramidy Cheopsa, której ciągle podobno byśmy nie umieli zbudować (co z tego, że pan na Discovery tłumaczył, że do tych super precyzyjnych pomiarów wystarczy sznurek, kij i troche cierpliwości), oraz Sfinks, który rzekomo wg. autora ma ok. 3x więcej lat niż my mu dajemy.

Na pewno warto zapoznać się z wywodami prezentowanymi na tej stronie. Pocieszne jest zwłaszcza to jak autor próbuje tłumaczyć zjawiska wyjaśniane w gimnazjum tak jakby rozprawiał o zagadnieniach jądrowych na uczelni wyzszej .

Nie wiem jak wy ale ja ide kopać bunkier na ogródku i gromadzić zapasy...
Odpowiedz
Urocze, niewiele więcej mogę powiedzieć Prezentuje mniej więcej ten sam poziom co zagrożenie globalnego ocieplenia
Odpowiedz
Hm... Zawsze lubiłem takie tematy, nie chce mi się teraz czytać (przejrzałem tylko pobieżnie stronę) i chyba zapomnieli wspomnieć o wybuchu super wulkanu (czyli wybuchu wszystkich istniejących i tworzenie się nowych, na kilka lat świat przykryje dym z nich i nie będzie światła) oraz czego nie jestem pewien o końcu ery ruchu majów (która że tak powiem skończy się ruchliwie, trzęsienia ziemi i te sprawy).

Bardzo mi się podoba ich plan na przetrwanie, tylko nie wiem czy nie jest zbyt złożony.
Odpowiedz
Mamciu... Nie ma już dla nas nadziei ;'( Niee... Nie pozwolę, by wszystkie kataklizmy nastąpiły w jednym dniu i odebrały mi radochę z wyniszczenia życia na tej planecie... *Tacha na plecach głowicę podobną do Tzar'a* Tylko ja mam prawo decydować o życiu i śmierci! Tylko ja! Mwahahahahahaha... (...) ...hahahahahahaha...

A tak na serio: Żal na kółkach xD Już bardziej prawdopodobna jest organizacja Igrzysk Olimpijskich w Polsce w 2012 niż to cuś
Odpowiedz
A może to wszystko zrobią nam pozostałe państwa jak nie zorganizujemy igrzysk?
- Jak nie ZORGanizujecie igrzysk to wam w Polsce zrobię taki busz... - energetycznie dodał Buch.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Hehe... Ja mam nawet książkę o tym napisaną przez dwóch (pseudo?)badaczy, opisujących zawiłości tego problemu Bodajże "Proroctwo Oriona na rok 2012" (jak widzę strona czerpie z niej garściami), autorstwa Patricka Geryla i Gino Ratinckxa Bite 206 stron.

Nigdy się w to nie wczytywałem, ale może teraz się skusze
Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, czemu ludzie się uparli na 2012, jest przecież masa dat w których mógł by być koniec świata, a oni tak tylko na 2012, nie rozumkiem tego.

Przerażające jest to iż im więcej ludzi w to wieży tym gorsze będą skutki dla świata i ludzi gdy ta data będzie się zbliżać. Chodzi mi o to że np. skoro wielka fala ma zalać całe wschodnie wybrzeże stanów to ludzie będą uciekać na zachód przez co zdrożeje paliwo co spowoduje problemy na giełdzie przez co wszystko zdrożeje i w efekcie chaos wzrośnie i będzie więcej ludzi uciekać itd.
Odpowiedz
Oj tak... nie ma nic gorszego niż zbiorowa histeria. A najgorsze jest to, że ta banda pociągnie za sobą kolejnych... I to będzie jedyny kataklizm jaki nastąpi. Eskalacja ludzkiego debilizmu i łatwowierności...
Odpowiedz
Swiadkowie jechowy z tego co wiem już przeżyli swój koniec świata
Odpowiedz
Czy to znaczy, że ich liczba zmalała do tych 144 000?
Odpowiedz
Oj naczytałem się trochę o tym końcu świata. Co ciekawe jest też druga wersja zagłady ziemi.
Po nieznanej nikomu orbicie w kierunku ziemi zmierza planeta X nazywana także Nibiru. Ciągnie ona za sobą pas meteorytów, które za sprawą przyciągania ziemskiego zderzą się z naszą piękną planetą.
Nibiru ma być widoczny w 2010 roku. Za dwa lata się przekonamy, ile jest prawdy w tych bajkach.
http://img236.imageshack.us/my.php?image=orbitenibirutn0.gif


[Dodano po 59 sekundach]

Ekh, załóż jeszcze temat o Strefie 51.
Odpowiedz
Mnie ten koniec świata bawi już od roku. A dlaczego akurat 2012? Bo akurat kończy się kalendarz majów i coś tam jeszcze. Nie będę tu linkował do innych forów, wcisnę fragment o końcu świata.

Cytat

Przeczytajcie i zastanówcie sie chociaż chwilke plizz, chciałbym znać zdanie każdego z was na ten temat.

już niedługo nadejdą takie katastrofy i wojny jakich jeszcze świat nie widział. To już się zaczęło! Wszyscy kontaktowcy, którzy mają kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie są ostrzegani przed tym samym - końcu świata jakiego znamy w 2012 roku, Ziemia przejdzie wtedy w 4 gęstosć(teraz jest w 3). Rok ten jest w setkach źródeł a najwazniejsze to min. koniec kalendarza Majów i Starozytnych Egipcjan w 2012 roku, Kod Biblii, Najważniejsi Jasnowidzowie Świata, Channelingi. Z przekazów setek kontaktowców na całej ziemi ułożono dokładny kalendarz na najbliższe lata:

BITWA będzie związana z ochroną ludzi (przez Istoty z VI wymiaru) przed atakiem, który Istoty o niskiej świadomości szykują na moment osłabienia Ziemi (zaburzenia ELEKTROMAGNETYZMU: 2012 rok);

Wszelkie `pakty' czy kataklizmy są nieważne wobec wielkiej duchowej `Bitwy' = Armagedon, nadejście Chrystusa 2012 rok.
2005r. - dużo zmian, nauka pokory, rok przelotowo - konsultacyjny, zebrania, kontakty różnych gatunków Istot
2006r. - kataklizmy;
2007r. - przygotowania duchowe ludzi;
2008r. - oficjalna konfrontacja Istot z ludźmi;
2009r. - przygotowanie ludzkiego DNA
2010 r. - decyzja `ciemnych' Istot o ataku;
2011r. - opracowanie ochrony Ziemi przed tym atakiem przez Istoty z VI wymiaru;
2012r. - rozpoczęcie Wielkiej Bitwy w IV i VI wymiarze. Zabranie ludzi gotowych do wejścia na wyższy poziom wibracji przez Istoty z VI wymiaru (tzw. `porwanie Kościoła' wg Biblii); jest to ostatni rok Ziemi w III gęstości.
2013r. - będzie już w IV gęstości ( gdzie rok = 1000 lat III gęstości = :Tysiącletnie Królestwo'); rok przemian ludzi, którzy zostali na Ziemi, rok bólu - oczyszczenia najbardziej zawężonych osób = otwieranie okien genomu 24;

UWAGA !! Indie i Chiny już się szykują aby ujawnic prawdę o UFO i innych cywilizacjach całemu światu. Nie wierzycie???? Znajdzie w internecie strone największej gazety w Indiach, nazywa się India Daily - wpiszcie sobie w wyszukiwarce tej gazety słowo UFO, a z ostatnich kilku miesiecy wyskoczy ponad 200 tematów o UFO z pierwszych stron gazety!!!! Gazety w Indiach piszą bez ogródek, że z rządem Indii kontaktuje się konsorcjum 88 cywilizacji i nawiązało już dawno z nimi współpracę. Tysiące obserwacji UFO było w Indiach przed Tsunami, były to ostrzeżenia ale nikt tego nie brał na poważnie, aż zginęło prawie 400 tys ludzi! Tak ludzie to się dzieje naprawde!

Jest też jedyny ratunek dla Ziemian: otworzyć serca i umysły na to wszystko i żyć bezinteresoną miłościa do każdego cżłowieka, zwierzęcia i wszystkiego co żyje na tej Ziemi - wszystkiego co dano nam w posiadanie - ale nie żeby to niszczyć i zabijać ale żeby troszczyć sie, opiekować i kochać. Tacy ludzie zostaną zabrani w 4 gęstość. teraz mozecie sie śmiać ale teraz z miesiaca na miesiac bedzie ukazywać sie cała prawda swiata i ludzie otworzą sami oczy. Pozdrawiam i nie bójcie sie! ps. Papież też miał bezpośredni kontakt z innymi cywilizacjami dlatego tak często powtarzał: że najważniejsza jest miłośc i "nie lękajcie się" Wiedział On co się święci Pozdrawiam Wszystkich

Dowody na koniec Świata w 2012 roku

- Koniec kalendarza Majów w 2012 roku
- Koniec kalendarza Starożytnych Egipcjan w 2012 roku
- `Proroctwo Oriona na rok 2012' Ksiazka wybitnego astrofizyka P.Geryla
- Tysiące proroków mówi o końcu w roku 2012
- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów - za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku
- Pojawiajace się ostatnio na całym świecie `kule energi = istoty duchowe z innych wymiarów' na zdjeciach, które robią ludzie wierzący i majacy kontakt channelingowe z innymi bytami - jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.
- `Projekt Cheopsa' - pewna Wrocławianka potwierdziła eksperymentem na duza skalę, ze ma kontakt i bardzo dokładne informacje od innej cywilizacji - teraz szykuje się do odnalezienia Faraona Cheopsa oraz otwarcia Piramidy cheopsa co spowoduje połączenie elektromagnetyczne Ziemi z innymi planetami- jest to misja ratowania Ziemi.
- Wzmożone obserwacje tysiecy statków UFO na całym świecie
- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstajacych na całym Świecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką reką.
- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach
- Kod Biblii - 2012 rok
- I wiele, wiele INNYCH!


To jest najbardziej... wręcz brak mi słów na poziom tego tekstu. O błędach nawet nie mówię.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Jak dla mnie to bzdury, bo wg. wielu "mądrych" ludzi, świat nie istnieje już od dobrych 10 lat
W kółko o tym gadają i jedyne co zmieniają to daty, a tak zawsze czekają nas podobne "udręki".
Ale takich ludzi może pocieszać to, że ich dalecy potomkowie w przyszłości w końcu trafią w tę magiczną datę, chyba, że szybciej rasa ludzka wyginie

Odpowiedz
Krix, skąd ty to zdobyłeś ? Przecież to jakiś wariat musiał pisać, już w teorie matrixa można łatwiej uwierzyć, istoty z innych wymiarów etc.

Jacy ludzie łażą po świecie.
Odpowiedz
Wpisz sobie w Googlach "koniec świata 2012" a wyjdzie ci tyle teorii i pomysłów, że głowa mała. Są ludzie którzy się na to szykują (co mnie najbardziej boli). Ogólnie jest to masa śmiechu, siedzę z kumplem i czytamy na zmianę nowe teorie i pomysły ludzi jak się ocalić, co ciekawe sporo osób na różnych forach bierze to na poważnie. Pewnie niektórzy, co bardziej przedsiębiorczy zbijają już na tym końcu świata majątek.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Fakt to pewnie dochodowy interes, no to zabieram się za pisanie "Przepowiedni Gallin'a" w której opisze o nadciągającym końcu świata które przyjdzie z północy w postaci białego zimna i wilczej zamieci, albo raczej niebieskiej fali która nadciągnie z zachodu , w której gratis dodam 10 sposobów jak ochronić się zagładą .
Odpowiedz
Pierwotnym założeniem miało być - z tego co pamiętam - proroctwo Majów czy też inne fikuśne zjawisko związane z ich kalendarzem. Najogólniejszym stwierdzeniem, jakie słyszałem, było to, że ów kalendarz się po prostu kończy, tyle, że jak kalendarz może się kończyć? Nie wiem, tematu nie zgłębiałem. I to nie ma być opiewany w katastroficznych sloganach "Koniec Świata" tylko koniec świata, jaki znaliśmy. Zasadnicza różnica.

Tak więc to nie wzięło się z powietrza, ni z głupich wyobrażeń paranoików, ale z wiedzy dawnych ludów Jukatanu.
Odpowiedz
Diego... Co do twojego pierwszego posta to jakbyś zadał sobie minimum trudu i przeczytał cokolwiek to byś wiedział dlaczego akurat 2012, a nawet więcej, dlaczego 21-22 grudnia 2012. Poza tym pisze się 'wierzę', a nie wieże...
Odpowiedz
Moim zdaniem ładniejszą datą dla końca świata było 06.06.06 wielu ludzi sądziło że nastąpi wtedy, ale i tak nie było takiego zamieszania jak teraz jest. Chodziło mi że nie wiem czemu spośród masy dat w które wywieszczono koniec świata tak wielu ludzi uparło się akurat na 2012.
Odpowiedz
← Karczma

Koniec świata - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...