[GIII] Ciekawostki

Ja tez mialem podobny numer z Faring....Tylko,ze ja zabilem przypadkowo przechodzacych 3 orkow po Varancie niedaleko Bragi.Po kilku minutach przy sprzedawcach wody zameldowal sie...Gnar,Spike z cala arena i jeszcze kilku...Nie jestem pewien do konca co bylo tego przyczyna...?
Odpowiedz
Ja miałem inny bajer z faring wszyscy siedzieli na moście i sie nie ruszali tylko krzyczeli"upuszczę ci krwi"
Odpowiedz
Ja miałem chamsko....Nie było Hareka...jak robi się misje z Gamalem w Cape Dun to trzeba znaleźć tego zbiegłego niewolnika Hareka (to dla tych co nie wiedzieli kto to jest)..... I się bardzo wkurzyłem i grałem od nowa ;ooooo
Odpowiedz
Chciałem użyć "ogłuszacza" na biednym niewolniku, a on nagle się zapala...
Odpowiedz
CIEKAWOSTKA:
Gdy wejdziesz do ekwipunku i chcesz np. wypić eliksir zdrowia kliknij na niego i gdy zobaczysz zwiększenie się punktów życia szybko wyjdź z okna ekwipunku. Efekt:
-eliksir zdrowia nie znikną z ekwipunku.

Tego triku można używać gdy chcesz się nauczyć czegoś o prastarej wiedzy, zjedzenia czegoś lub wypicia
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
chcesz zarobic na poczatku gry?

Pobij raz czy dwa Gorna - ma topor wart na sell 10500 szt zł

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Chcesz narobic expa czy fantów??? Zniszcz Ardeę! Jak? Proste przywołaj demona lub walnij jakimś czarem w niewolnika
Lfp for GvG
Odpowiedz
Najfajniej jest niszczyć geldern w tym mieście jest całkiem łatwo wybić wszystkich orków po kolei w nocy chodzisz po chatkach i budynkach wybijasz najsilniejszych i dopiero potem na legalu wyskakujesz do reszty (a tam jest baaardzo dużo skarbów i innych takich) gdy oswobodziłem geldern miałem kase z fantów do końca gry:)
Odpowiedz
Taki bajer Idę obudzic Akashe i odebrac to co mi sie należy ale co tam pamiętam co było u Ejnara no to Golemik i jechane. Ale Gdzie tam ledwo pierwszego buca widziałem, a golemmus na mnie. No to ja load stary poczciwy demon i on mi szkielety kasuje
Lfp for GvG
Odpowiedz
ja mam ciekawostke:
1ide do Xardasa
2gadam z nim
3zabijam jego sługe(tego szkieleta co sprząta)
4ma przy sobie 100000złota
czy to bug????
a ten topór gorna jest wart 10500, a nie 10500
Odpowiedz
Ja miałem śmiesznego buga, Josh na farmie w okolicy Trelis miał 2 miecze zwykłe
Odpowiedz
To niekoniecznie musi być bug...
Odpowiedz
ja miałem taki bug że strzelałem z łuku do topielca i go zabiłem a on się zaciął ja pościągałem mu Skórę pazury itp i odchodze a on nagle sie na mnie rzucił
Odpowiedz
No cóż... Jak jest wojownik koło Okary, trzeba oczyścić kopalnię wykasowałem wszystkie pełzacze i nic... myślę co by tu zrobić na następny dzień wpadłem na pomysł przyszedłem pod górę wlazłem na szczyt a tam sobie pełzacz siedzi, tak że nie może ani wyjść, ani ja wejść do niego dostał 2 strzały wykonałem zadanie.

Zauważyliście że Assasyni są najbardziej nerwowym narodem?
Orką można wejść do chaty i nic, ludziom i nic, w Nordmarze i nic, koczownikom po jaskiniach łazić i nic. Wejść assasyną do niektórych budynków to się rzucają z mieczem od razu bez ostrzeżenia

W Trelis trzeba dostać zaufanie 3 orków. Gdy wszedłem do miasta pierwszy z nich (Gnarok zdaje się) mówi mi że jestem poszukiwany za morderstwo. Łganie nic, Przekupstwo nic, wyzywam go ten się rzuca sprałem go cała wioska na mnie. Obraziłem go i wyciągnąłem w las chciałem go tam pobić ale uciekłem mu za daleko i zaczął wracać do miasta biegnę za nim dobiegam do niego on nic... zagaduje i gada ze mną normalnie

Odpowiedz
Poprawka: Nie w Trelis tylko w Faring Gnarok jest w Faring
Tak mi sie wydaje
Odpowiedz
Ja przez przypadek zabiłem jednego z myśliwych w Klanie Wilka. Wszyscy byli "na czerwono" (tzn. chcieli mnie zabić), więc zeskoczyłem z jakiejś górki i uciekłem do Myrtany. Zapomniałem o tym całym incydencie, wykonałem kilka zadań, doszedłem do Trelis i poszedłem spać. Budzę się rano, a tam... cała ekipa z Klanu Wilka =0 No i wszyscy na mnie... A orkowie z Trelis się patrzą i dopingują :< Musiałem sejwa wczytać z przed paru godzin.. Byłem niemiłosiernie zły :<
Odpowiedz
a ja wchodze do klanu wilka ten klan ma tam oswojone wiliki i te 2 lodowe golemy... wchodze pierwszy golem nic mi nie zrobił ide na gore a tam na mnie wiliki sie rzucaja i ten golem tez a jak oni to i cała ekipa klanu wilka (podkreslam ze wszedłem tam pierwszy raz do tego klanu) wkocu pomyslałem zeby sejwa wczytac wczytuje ide tam znowu a tam znowu sie wszystko na mnie rzuca wziełem wyprowadziłem jednego golema tego z gory za most potłukłem go zeby inni nie widzieli a ten co stoi przy moscie do mnie ze jestem oskarzony o mordersto to go potłukłem i tego golema na dole tez ide na gore a tam wszyscy na czerwono mowie ze nie moze tak byc wczytuje jescze raz wchodze na gore biore zaklecie "przywołanie zwierzat" czy jakos tak no ze sie na cel pobliske zwierzeta rzucaja, rzucam na golema wilki go potłukły a jak wilki go potłukły to sie ekipa z klanu ognia rzuciła na wilki i je zabiła (pomagac im nie mogłem bo potem chcieli mnie bic, a raczej zabic) wczytywałem ta gre chyba z 10 razy zanim mi sie udało zeby te wszystkie bestie tam wytłuki.... miał ktos cos podobnego? (przepraszam za błedy jestem dyslektykiem)
Odpowiedz
Alchemik z Trielis siedział w jaskini z rozpruwaczami a nie na szczycie góry przy farmie. Nie było siły by dobiec.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Zawsze na początku gdy kasy brak ,idę do Ardei i zaczynam naparzać jego mieszkańców. Wszystko jest ok ,wszyscy biją brawa itd.itp. Ale ZAWSZE jest jeden niewolnik który niczym Chuck Norris wyrusza na mnie z pałą. Jednak najlepsze jest to, że zawsze o ile kogoś nie zabijesz to cały ich ekwipunek się odnawia.I wszystko od początku.

[Dodano po 3 minutach]

Warto udać się do jaskiń pod Cape Dum. Jest masa goblinów, ogrów, pełzaczy itp. jednak na samym dole mieszkają sobie 2 smoki i poukrywane tam skarby.Polecam na wysokim poziomie!
Odpowiedz
← Gothic

Ciekawostki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...