[GI] Dziwne przedmioty

a do czego myślałeś :?

-Skąd masz taki ładny kij?
-Leżał na podwórku, pomyślałem, że niepotrzebnie się marnuje.
-Tak po prostu leżał?
-Ni.Obok leżał dres.
-Dres?
-Adidasa.W dresie był człowiek.
-A co on robił na twoim podwórzu?
-Nie wiem.Zapomniałem zapytać, zanim wystrzeliłem.
Odpowiedz
Napewno nie są do zadań ponieważ ukończyłem całą grę Gothic ma wiele tajemnic w sobie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Theoden dnia niedziela, 21 października 2007, 14:39 napisał

Znalazłem trzy dziwne przedmioty:

1. Fajka. Leżała na plaży nieopodal Starego Obozu (chyba przy jakiejś zepsutej beczce albo desce). Gdy chciałbyś iść do Obozu na bagnie omijając las będziesz kroczyć po plaży. Czy ta fajka służy do wypełnienia misji? Jest bezużyteczna.

2. Róg. Leżał na tronie w podziemiach Obozu Orków. Można na nim grać, lecz nie sprawia to wrażenia na ludziach a także na orkach.

3. Ostatnia rzecz to jakieś (chyba) grzybypodobne do huby. Dziwne że rosną tylko takie jedne! Są koloru białego, rosną na głazie, na lewo od głównej drogi (gdy spojrzymy w prawo ujrzymy rwącą rzekę) prowadzącej do Obozu Sekty. Przywracają 5 pkt straconej many.

Jażeli spotkaliście się też z takimi przedmiotami napiszcie czy służa do jakiegoś questa.
Jest ich wiecęj w nowym obozie,skrzynia w domu jednego
z magów

[Dodano po 45 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik limak12 dnia niedziela, 23 grudnia 2012, 14:41 napisał

Jest ich wiecęj w nowym obozie,skrzynia w domu jednego
z magów
Odpowiedz
Róg jest Moim zdaniem najdziwniejszy ;D zacznijmy od tego, co on tam robi?? To mija się z fabułą.
Odpowiedz
? Dlaczego akurat róg Twoim zdaniem "mija się z fabułą"? Wielka szkoda, że nie wywołuje on żadnych wymiernych korzyści, niemniej nie widzę nic nieklimatycznego w dęciu w róg pośród górskiego wąwozu.
Odpowiedz
← Gothic

Dziwne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...