[Diablo] Potwory....i potworki

Mnie najbardziej wkurzały te małe stworki z trzeciego aktu i wszelkie duchy które atakowały z błyskawic i znikały. Bieganie za nimi było dość męczące mając na uwadzę to, że grałem zmiennokształtnym druidem.
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Ja zmieniam zdanie. Najbardziej wkurzające są właśnie te małe upierdliwe stworki o których wspominał Lefis. Występują w dużych grupach, są całkiem silne, a ich szamani wymiatają z ognistego podmuchu. Na szczęście mam je już za sobą.
Odpowiedz
Najbardziej upierdliwe są dla mnie Impy z dodatku - nie dość, że fajfusy "plują" w nas jakimiś kulami ognia to jeszcze trzeba za nimi latać bo się teleportują - straszni są. Poza tym łupieżcy z III Aktu i Diablo na Piekle bo naprawdę ciężko go zabić z tą jego "furią błyskawic", nie zdążysz podlecieć po zwłoki i już jesteś usmażony
Odpowiedz
Nie ma (według mnie) takich bardzo upierdliwych potworów, są tylko trochę mniej lub bardziej upierdliwe stworki. Mówicie tutaj o małych potworach z aktu 3, są to łupieżczy fakt są trudni ale tylko ich szamani którzy jeżdżą na takim czymś.

Impy, phi, nic dobrego.
Mi na Koszmarze i Hellu problem stwarzali Władcy Śmierci z dodatku.
Odpowiedz
Do tej listy musze dodać jeszcze bardzo zywotne potwory. Szczególnie te brzydale z czwartego aktu co mogą mieć młode. Jak ja ich nie znosze. Dużo HPków a do tego zawsze otoczone małym nic nieznaczącym g***** które opóźnia zabicie matki. Ehh szkoda słów.
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
W każdym akcie jest małe, uciekające i wkurzające coś. według mnie to:
1 akt - podrzynacze, diabliki itp.
2 akt - skoczki
3 akt - łupieżcy i nieumarli stygijczycy, którzy wybuchają jak giną
4 akt - maszkarony, płonące dusze
5 akt - niektóre wcześniejsze i impy które się teleportują.

Oczywiście te stwory to żaden problem dla nekromanty, który ma full szkieletów lub ma trującą nove
Odpowiedz
dla mnie:
-stygijczyki bardzo denerwujące(dużo ripów przez nich zaliczyłem)
-błyski/dusze(ten teleport i jak się miało słaby res na light to gg)
-wiedźmy za te ich klątwy
- no i ci magowie którzy im rzucali
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
yhymm...te w 5 akcie z tymi kolcami co puszczaja z ziemi
Odpowiedz
Mnie bardzo denerwują potwory takie jak diabliki itp, oraz łupieżcy. Nie dość że jest ich od cholery, mocno biją w grupie to jeszcze jak na złość nam uciekają małe wredoty.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Potwory....i potworki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...