Admin&Mod Log

Kasacja postów Strażnika, Matta i kogoś tam jeszcze z tematu '> Diablo 3 - starych klas nie będzie'

Zbędny ot i pierdoły
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czyszczenie tematu Małe spotkanko III w Fae=>Newsy=>Zjazdy i zloty. 3 posty usunięte. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Mapa ? ;/ w dziale Gothic III. Problem został rozwiązany
Zamknięcie tematu Piec na rude w dziale Gothic III. Problem został rozwiązany
Odpowiedz
Temat Organizować konkurs? w bMMO został odpięty.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika nick w temacie Walka czy Magia. Treść postu: WALKA

[Dodano po 15 minutach]

Kolejna kasacja postu wyżej wspominanego użytkownika w wyżej wspominanym temacie.

[Dodano po 51 sekundach]

I jeszcze jedna kasacja.
Odpowiedz
Czyszczenie tematu Historia mego życia... w FW na prośbę autora.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Ekipa z Black Isle", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Temat kompletnie wyczerpany.

[Dodano po 53 minutach]

Temat "Skrytki" z tego samego działu - jak wyżej.
Odpowiedz
Czyszczenie Kwiatków. 4 posty poleciały.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Temat Lektura obowiązkowa, dla urzędników w Fae=>Sugestie i propozycje oczyściłem ze zbędnych postów, zamknąłem i przypiąłem. Edycja pierwszego postu (Ornikiela) i dodanie tam stosownych linków.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie dwóch tematów o Baraninie w Wiedźminie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Berona Heavyhanda z tematu Amn w bMMO. Post nie wnosił nic do dyskusji.

[Dodano po 8 godzinach]

And one more time. Jeszcze raz się ten sam post tam pojawi, to polecą procenty >_<

[Dodano po godzinie]

Przy okazji post Tara też poleciał.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Czyszczenie tematu Pozwolenie na rasę - demonfey, Morthaur ID 3623 w Fae=> Pozwolenia. 5 postów out - OT. Matt - nie przeklinaj na forum. Przypominam, że jesteś moderatorem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie tematów "Badlurs Gate Trilogy" i "Mody i modziki do Baldurka".
Odpowiedz
Zmiana nazwy tematu w Hordach UnderDarka (;d), za poradą Couruna. Yea.

//huh? podmroku?






//;p

[Dodano po 7 godzinach]

Zamknięcie dwóch tematów w Zjazdach i Zlotach w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Siepacza w temacie "Minsc", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Nie na temat.

[Dodano po 4 minutach]

Jak wyżej w tylko temacie "Imoen kapłanka?", który został zamknięty (odpowiedź na pytania padła, że to poroniony pomysł).
Odpowiedz
'Faki' w sygnaturach Matthiasa i Ati zostaly usunięte. Powód: Podchodzi to pod wulgaryzmy i obrażanie użytkowników. Zabłyśnijcie sobie w jakiś inny sposób .
Odpowiedz
Przeniesienie trzech postów autorstwa Siepacza i Tamc.'a z tematu "Kensai/mag" do "Mody i modziki do Baldurka". Powód ? Rozmowa nie na temat
Odpowiedz
Przeniesienie tematu Iluvatara do działu GIII. Tam bardziej pasuje niż w H&S.
Odpowiedz
Kasacja postu Angmarena z tematu Pozwolenie na rasę - demonfey, Morthaur ID 3623. OT. Next time będą za to procenty, za popędzanie, a więc OT - również.

[Dodano po 18 godzinach]

Edycja tematu Amrasa na ataki strażnicy przez gracza Ireth w Fae=>Rozprawy, skargi i zażalenia.

[Dodano po godzinie]

Kasacja 3 postów z Kwiatków w Fae (2x Rozkapryszona i jeden post Kreselack'a). Ot.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
10% dla Lordgarda za teksty w temacie: http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=11209

Zakładnie blokady na forum Fae w trakcie...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...