[GIII] Wasze oczekiwania świata.

Możliwosc poruszania sie po całym panstwie Myrtany i nie tylko. Mieć kompanów przez calą gre. Możłiwość wykupywnia miast itp. Więcej gildi. Więcej magi broni. Potworów roślijnosci itp.
taaa , na poczontku 150 siły / 300 many / 130 zrecznosci i panstwu juz dziekujemy (orki spólka zoo rzecz jasna ) , no a xardasa zeby pokonac nie silyom,manom i zrecznosciom a np. przywołać śpiocha on uspi nekromante , my chlast w łeb śnioncego , xardi sie budzi to uciekamy i walimy jakims czarem ale nie z runy/zwoju tylko tak jak w lotr : powrocie króla z czegos w stylu katapulty , stojak z czarem czy cos , potem np. jakis zaprzyjazniony w grze ork sie rzuca na nekromante i go chlasta i ginie , my go pomscic i wtedy wpadajom ludzie króla i orkowie i sie lejom i przychodzom łowcy orków i nawalana , my pomagamy łowcom i ludziom rhobaraII a nekromanta zwiewa ioglondamy filmik jak milten (choc widzialem arta - list - w ktorym bezimienny pisze papa milten , ide ratowac zad króla , zegnaj , jeszcze sie spotkamy - oby ) , gorn , diego , lester i jakies inne stare ziomale np.lee zabijajom xardasa i jeszcze walka z wielkim nieznanym zeby nie było ze np. zabawa sie konczy . i licze ze bedzie np. quest pomoc Innosowi / Beliarowi kto wygra zeby rozstrzygnonc spór kto wygra odwieczny bój I. czy B. no i zeby to nie był ost . gothic
E, z tego co wiem to koni nie ma być w GIII, a przynajmniej prywatnie posiadanych. Będą tarcze, hałmy i kirysy do skompletowania, klasy generałów (tego nie wiem na 100%). A jeśli konie miały by być, to niech zdobywają poziomy - łatwiej ujeżdżać, szybszy, inteligentniejszy, odważny (szarża w pojedynkę na masę orków ) no i żeby był ten realizm w końcu: spadamy z 30 metrów zabijamy się, ze 100 rozwalamy się na ziemi na części
koń no cóż wolał bym jeżdzić na cieniostworze B)
fajnie też by było, jak by było, tak że ( ) wspinamy się po szczeblach kariery danej gildii, tak samo jak w Morrku
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
A ja bym nie chciał, żeby były konie, jakoś tak mi nie pasują do Gothica, jednak lot na jakimś smoku to by było coś
Mi tam by konie nie przeszkadzały. Fajne też by było kucie zbroi () oczywiście takich, które programisci by wybrali.. np. Ciężka Zbroja Skórzana i w nawiasie (Samodzielnie zrobiona) i by miała przez to np. o 10 wiecej obrony niz zwykła Ciezka Zbroja Skórzana
No mogłoby być szycie zbroi z tych wszstkich skór, które zdobywamy.
no i pakowania w zbroje np. smoczych łusek , w hełmy rogów cieniostworów
i nakładanie na nie Magiczna Rudą Raczej nie, wole samemu kupić/zdobyć niż bawić się w szycie. A co jeszcze mogło by być, no różne warunki pogodowe! I realistyczne ich oddanie, np. robienie się błota, walenie piorunów w drzewa! A najelpiej koło nas, albo i w nas
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
i zeby było duzo starych znajomych np. na początku bysmy mówili kogo wzielismy i byliby oni z nami na kontynencie i zeby na poczatku gry mowic ze sie bylo ŁS , magiem , palem w g2& kim w nk i wtedy byłyby od tego różne questy i różne w zależnosci od gildii , czyli wypaśniej
Chyba, że nzowu zdarzy się jaiś wypadek, i będzieym zaczynać od 1 poziomu <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Podzielam wersję Qurnika, taka wersja jest bardzo prawdopodobna. I Pirania Bytes powina przeporwadzić sondarz wśród graczy i zapytać się na którym poziomie konczyli gre i dać taki, jaki ogłosi większość. Powinno też byc wybór przyjacół, których można było wziaść na statek w tym Wilka(wystarczyło mu nie zalatwiać pracy i wtedy sie z nami zwijał) oraz gildie, z którą się konczyło.
no wybór przyjaciół to dobra sprawa ale od razu z którymś poziomem??
ja tego nie kupuje:/ to tak jak grać na kodach robimy exstra postać 5 minut zabawy a potem nuda ja chce sam od początku zbierać poziemy
przydało by się też obryzgana krwią zbroja. I możnaby ja też czyscić, np. gdy siedzi sie na stołku pojawia sie mozliwość czyszczenia zbroi. Ładnie by to wygladało przy zborjach paladynów:)
Najprawdopodobniej bedzie tak ze statek sie rozbije bohater wszytsko zapomni kumple rozbiegna sie po kontynencie. Tak ja widze poczatek gry. Pewne jest ze zapewne wielu w tym mi przyda sie upgrade kompa. Bo skoro gra ma zsoatc wydana 2005-2006 rok jej grafe bedzie mozna porownac chocby do Dooma III. Fakt czyszczenie zbroi fajna sprawa, ale powinno tez byc ze zbroja sie zuzywa, miecze tepia, wlocznie lamia itp. Wtedy umiejetnosc kowalstwa bylaby bardziej przydatna. Ja osobiscie obstawiam ze beda takie gildie:
- Gildia Magów Ognia
- Gildia Magów Wody
- Najemnicy
- Paladyni
- Nekromanci

Lub mozliwosc opanowania Magi Wody i Ognia a nastepnie Smierci to by bylo co . Ale sie napisalem
popieram tępienie się mieczy i zbroi. Można też wprowadzić ograniczenia w możliwości pływania tj. zawsze podziwiałem bezimiennego, że potrafi pływać w pancerzu paladyna. Można bedzie pływać np. w jakichś lekkich zbrojach albo bez zbroi. a miecz bedzie mozna naostrzyc na osełce.
Dokładnie, ale chciałbym aby w gildiach pojawili się również magowie ziemi i powietrza - taka miła niespodzianka, bo cos nowego w gildiach zamiast ciągle tego samego
No i prawdopodobnie będa konie, tarcze i hełmy do skompletowania. Fajnie by to wyglądało... i może jakieś ograniczenia ekwipunku?
Zgadzam się z tobą mój drogi Finkregh.
Ograniczenia ekwiunku koniecznie, a nie tak jak kiedys ze mozna nosic 100 mieczy, 10 pancerzy i w ch** reszty. Fajnie by bylo gdyby zrobili jak w morku ze sie kompletuje nie cale zbroje co pojedyncze kawalki np. Nagolenniki, naramienniki. Co do konia zgadzam sie skoro kontynent ma byc kilka moz enawet kilkanascie razy wiekszy. Ciekaw jestem czy bedzie mozliwosc powrotu do Khorinis??
← Gothic
Wczytywanie...