[GIII] Miecz Demona (bez kodów)

Czy wie ktos jak zdobyc miesz demeno bez kodów ? (ja wiem) czekam na wasze odpowiedzi
Odpowiedz
Przyzywasz demona w nocy i zabijasz, mi zadziałało.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia nie, 31 sie 2008 - 01:59 napisał

Przyzywasz demona w nocy i zabijasz, mi zadziałało.


jak przyzwiesz demona to go zabic nie mozesz...
Odpowiedz
Przyzywasz demona tak, żeby miał kogo zaatakować. Po udanej walce każesz mu odejść (w opcjach dialogowych).
I tyle. Przy ciele demona powinieneś znaleźć jego miecz.
Odpowiedz
Może po prostu napisz jak to zrobić, zamiast się bawić w głupie zgadywanki. ;p I naucz się pisać poprawnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia wto, 02 wrz 2008 - 12:08 napisał

Może po prostu napisz jak to zrobić, zamiast się bawić w głupie zgadywanki. ;p I naucz się pisać poprawnie.


mam dyslekcje wiec sie odwal... (no zal) przyzywamy demona robimy tak zeby kogos chciał zaatakowac... jak wiecie czasem nasz pomocnik sie gdzies blokuje i stoi poprostu bez czynnie bez ruchu i sie patrzy tylko na przyciwnika... wtedy przyzywamy nastepnego demona a tamten stary stoi sobie bez czynnie tak zablowany podchodzimy do niego bierzemy z niego ten miecz demon pada na ziemie... a my mamy miecz ktorego urzycie jest wrecz prawie nie mozliwe (chyba ze kodami) (nie mili ludzie sa na tym forum nie rozumim tych bulwersujacych ludzi sie byle czym tak ciezko byc miłym czy poprostu nie umiesz? no zal ;/)

To jest dopiero żal...
Odpowiedz
← Gothic

Miecz Demona (bez kodów) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...