[BGI] Drużyna marzeń

Moja druzyna:
Ja (Tym razem Mistrz Przywolan)
Minsc
Kivan
Jaheira
Safana
Xan (Wiem, ze slaby chlopok, ale jego txty sprawiaja ze musze go zawsze miec)
Odpowiedz
Ja natomiast:

Ja - wojownik
Imoen
Khalid
Jaheira
Dynaheir
Minsc

Taką drużyną najlepiej mi się gra, przeszedłem nią grę dwukrotnie.
Odpowiedz
Ja natomiast:

Ja - wojownik / złodziej / mag

To dopiero drużyna marzeń. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A czy ktoś próbował grać drużyną złożoną wyłącznie z samych magów?
Odpowiedz
Przeczytałem pierwszą stronę... Dalej mi się nie chciało czytać tych dream teamów xD

Nie wiem co wy ludzie macie do Jaheiry Ja jej dwu-klasowośc ładnie wykorzystuję (obecnie przechodzę Baldura w wersji angielskiej - "My hotel is as clean as an elven arse")

mój Team:

Ja - niziołczy złodziej wyposażony w krótki łuk
Jaheira - mnóstwo czarów leczących, pnącza i proca
Imoen (4 lvl złodzieja, potem poszła w maga) - pierścień czaroznawstwa (czy jakoś tak po polsku), czyli 8 czarów ofensywnych 1 poziomu i proca
Khalid - wojownik w pełnej płytówce z mieczem, co ma bonus od zimna i hełmem z infrawizją od jakiegoś najmusa, co chciał mnie zabić służy za wabik
Garrick - bard, co wali z kuszy prędkości albo czarami pierwszopoziomowymi
Xan - mag z pięknym zestawem czarów (kwasowa strzała Melfa i uśpienie ) i swoim pięknym mieczem

Khalid wabi i czasem (szczególnie przy ograch) bieg w kółko, reszta wali czarami i pociskami... Xan rzuca najpierw uśpienie, potem Jaheira pnącza i około 80% przeciwników jest praktycznie niezdolna do walki. Jak za mało to uśpienie raz jeszcze...
Odpowiedz
Hm... to ja będę inny xD

Ja - Człek, czysty mag...
Imoen - cóż... lubię dziecko Czysty złodziej.
Minsc - "Minsc walczy dobrze..." Więcej argumentów nie trzeba.
Xan - "To beznadziejne... połóżmy się i poczekajmy na śmierć." Moje odbicie w grze Taki sam optymizm.
Jaheira - Drażni mnie, ale cóż... leczy...
Yeslick - Nie wymaga komentarza
Odpowiedz

Cytat

Ja - Człek, czysty mag...
Imoen - cóż... lubię dziecko biggrin.gif Czysty złodziej.
Minsc - "Minsc walczy dobrze..." Więcej argumentów nie trzeba.
Xan - "To beznadziejne... połóżmy się i poczekajmy na śmierć." Moje odbicie w grze happy.gif Taki sam optymizm.
Jaheira - Drażni mnie, ale cóż... leczy...
Yeslick - Nie wymaga komentarza biggrin.gif

Inny? ~~ Toć to jeden z najczęściej wybieranych modeli drużyny.

Aczkolwiek skuteczny...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja zaczynam grę i planuję mieć tak:
Ja (wojownik/mag)
Imoen (na początku w Beregoście odłączę na kilka misji (więcej expa dla mnie))
Edwin (Ja jako mag to za mało)
Kagain (coś musi osłaniać )

Brakuje kogoś z leczącymi czarami, ale 5 osobowa drużyna to troszkę dużawo jak dla mnie. No chyba, żebym Kagaina zastąpił Jaheirą... Innego pomysłu nie mam, doradzicie?
Odpowiedz
hehe kiedyś tez przeszedłem BG drużynka zrobiona w całosci przez siebie i wygladała następująco:
wojownik (typowy tank)
wojownik (snajper z lukiem, 4 * w luki )
wojownik lub łowca ewentualnie bard ( kusze )
kapłan (proca )
złodziej ( krotki luk )
mag (często iluzjonista )
hyhy w BG1 taki rodzaj drużyny potrafił rozbić każdego przeciwnika, często nawet nie dawał rady podejść
ale i tak przyjemniej sie gra drużyną złożoną z przyłączonych do głównego bohatera postaci
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Driter dnia pon, 04 sie 2008 - 21:40 napisał

A ja zaczynam grę i planuję mieć tak:
Ja (wojownik/mag)
Imoen (na początku w Beregoście odłączę na kilka misji (więcej expa dla mnie))
Edwin (Ja jako mag to za mało)
Kagain (coś musi osłaniać )

Brakuje kogoś z leczącymi czarami, ale 5 osobowa drużyna to troszkę dużawo jak dla mnie. No chyba, żebym Kagaina zastąpił Jaheirą... Innego pomysłu nie mam, doradzicie?

Tak, możesz zrobić siebie jako wojownik / złodziej / mag, nie brać Kagina i zamiast Imoen dodać sobie jakąś kapłankę.

Fajnie się tak gra. Ty bierzesz na klatę wszystkich. Edwin trzaska czarami, a kapłanka przed walką daje czary ochronne, a podczas niej wspiera Cie, leczy etc.

No, tak jest fajnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wilk dnia nie, 28 maj 2006 - 07:03 napisał

Moja drużyna była następująca . Przeszedłem ją dwa razy więc dam dwa rozwiązania
To jest dobra drużyna

Ja-Łowca
Iomen-Złodziej
Dynaheir (czy jakoś tak) mag
Minsc- Łowca
Yeslick- Kapłan/Wojownik
Khalid-Wojownik (do łuku)

a to zła

Ja -Wojownik
Montaron- Złodziej/Wojownik
Edwin-Mag
Kagain-Wojownik
Viconia-Kapłan
Sharr tel- Wojownik

Zła jest o wiele trudniejsza w prowadzeniu ale uważam że warto spróbować

Moja to:
1) ja (wojownik)
2) Minsc - walka bezposrednia
3) Yeslick - walka bezposrednia
4) Imoen - krotki łuk
5) Coran - długie łuki takie lepsze
6) Dynahier - proca / czary
Odpowiedz
1. ja - charyzmatyczny wojownik, wszystko biore na klate
2. Imoen - z łukiem na tyłach
3. Kivan - z łukiem na tyłach
4. Minsc - z dużymi mieczami, razem ze mną w starciu bezpośrednim
5. Dynaheir - tak samo jak kolega wyżej - proca i czary
6. czasami dołączam też Branwen bo lubie mieć jakiegoś kapłana/druida w drużynie, żeby było ciekawiej

drużyna oczywiście dobra.
Odpowiedz
Hm no to chyba moja kolej

Ja (profesja zależy jaką wybiorę)
Kagain lub Minsc
Coran
Jaheira
Kivan
Odpowiedz
Ja - Woj-Druid szkolony w sejmitarach. Czemu? Ze względu na pewien ekwipunek... O którym niewiele osób wie...

Imoen - Lubię ją. Czysty złodziej.

I to wszystko. Ekwipunek mojego druida wszystko załatwia, a Imoen otwiera zamki itp. Więcej osób nie, bo za mało PD bardzo osłabia druida.

Jaki to ekwipunek? Być może będę nieprecyzyjny, ale w OzWM na północy lokacji w okolicach później zatopionej kopali bandytów pojawia się arcydruid. Niezbyt łatwy, zostawia po sobie nic. W OzPnWM druid ten dostaje Sejmitar +5 Ogłuszenie 50% bez rzutu obronnego, jakiś fajny pierścień i równie fajną zbroję.
Odpowiedz
Niech zgadnę broń dostępna tylko dla druidów? Nie lubię takiej broni, znaczy się bardzo fajnie wygląda i działa i w ogóle, ale druidzi są bardzo nie fajni i nie lubię ich (wole kapłanów), a ta broń prawie wzywa mnie i mówi "weź druida" (a ja tego nie zrobię).
Odpowiedz
Weź druida, weź druida. A ta broń jest też dostępna dla wieloklasowca woj-druid, a z nią koleś zmienia się w coś znacznie silniejszego od wojownika, nawet, gdy się nie używa zaklęć. Spróbuję odnaleźć dokładne statystyki tego ekwipunku, to będziesz mógł sam to osądzić...

EDIT:
Niestety multiplayer chwilowo zeżarł mi zapisy, trzeba chwilę poczekać... W każdym razie ten ekwipunek jest tak fajny, że sam stworzyłem nielubianego przeze mnie druida...
Odpowiedz
Zapamiętam i przetestuje, w sumie można dołączyć tą z kniei więc nie będzie się plątała jakaś Jaheira czy coś, wcześniej.
Odpowiedz
Wogóle druidzi to największa porażka w BG1. Są słabi, mogą nosić słabe zbroje, mają kiepskie czary. nigdy tej postaci nie zrobię jako główną. Mogli się trochę postarać z druidem a nie taką miernotę zrobić. I nie mówcie że źle mówię bo i tak dobrze wszyscy o tym wiemy. No chyba że ten "tajemniczy ekwipunek" się znajdzie o którym mowa wyżej ale ja osobiście takiego czegoś nie znalazłem
Odpowiedz
W normalnej wersji też jest ciekawy ekwipunek dla druida i niestety tylko dla druida (np. buty przyspieszenia, akurat to może jeszcze łowca).
Odpowiedz
Moja to:
*Imoen
*Yeslick
*Ja - woj-gnom
*Khalid
*Jaheira
*Dynaheir
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Drużyna marzeń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...