[TESIV] Wasza ulubiona Gildia

Jaka jest wasza ulubiona gildia?

1. Mroczne bractwo (28 głosów [52.83%])
2. Gildia wojowników (9 głosów [16.98%])
3. Gildia magów (9 głosów [16.98%])
4. Gildia złodziei (7 głosów [13.21%])
Najlepsze jest Mroczne Bractwo, oczywiście Już chyba nie będę się powtarzać, dlaczego najbardziej mi się podoba, bo większość zrobiła to za mnie. Ale na pewno nie zapomnę momentu, kiedy musiałam wejść do miejsca, w którym ukrywał się zdrajca.Brr to było okropne!
Najbardziej chyba rozczarowałam się na gildią magów, bo walka z nekromantami to nie jest to, na co oczekiwałam, chociaż częściowo rekompensuje to możliwość tworzenia własnych czarów po wstąpieniu na uniwersytet
Odpowiedz
Mroczne Bractwo ;] A potem awans na DH, pierwsza misja wyciąć wszystkich z MB bo nie będą się dochodzić kto jest najlepiej wyciąć wszystkich No i takie coś mi się podoba ;p Ale mistrzem jestem we wszystkich ;p A btw: zapomnieliście o jednej z gildii ;p Gladiatorów, to też się liczy ;]


Odpowiedz
No dobra: Arena, ale do gildii się zalicza ;p


Odpowiedz
Co sugerujesz ;p W Arenie też zdobywasz tytuły ;p Powiedz od razu do czego zmierzasz.


Odpowiedz
Najlepsze jest Mroczne Bractwo i wybijanie gości szukających skrzyni ze złotem w jakiejś posiadłości w Skingradzie. Szkoda że niemożna na stałe przyłączyc się do Mitycznego Brzasku (No ale od czego jest mod "Sługa Brzasku" )
Weź daj spokój...
Odpowiedz
Oddałem swój głos na Mroczne Bractwo.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Oczywicie Mroczne Bractwo. Ciekawe misje i dobra zbroja.
Odpowiedz
Mroczne Bractwo. Najbardziej lubię tego ich questa z ''Czystką". Nie wiem czemu ale MB kojarzą mi się z Ku Klux Klanem .
Gildię wojowników parę razy przeszedłem. Większość ich zadań jest nudna jak cholera. Dopiero pod koniec jest ciekawie.
Gildię magów też lubię bo jak już zostanie się arcymagiem ma się dostęp do kilku fajnych bajerów.
Gildia złodziei nie jest zła. Nie lubię questa z mnichami-ćmami i tego jak przez godzinę lecimy przez kanały do pałacu cesarskiego.
Odpowiedz
Najbardziej lubię gildie magów za ołtarze do zaklinania i do tworzenia zaklęć. Moim zdaniem możliwość zaklinania i tworzenia zaklęć powinna być bez przymusu przynależności do gildii magów. Ale skoro aby zaklinać i tworzyć zaklęcia trzeba należeć do gildii magów to jest to moja ulubiona gildia.
Odpowiedz
Gildia magów. Może dlatego, że tylko w niej byłem Ale faktycznie, tworzenie czarów i zaklinanie powinno być dostępne nie tylko dla członków tej gildii.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja tam wybieram gildie wojowników. Ciekawe questy, niezłe wyszkolenie, sprzęt i siedziba w każdym mieście. Pozatym będąc mistrzem dostajemy co miesiąc całkiem niezłą kaske.
Odpowiedz
Dark Knight mógłbyś się wypowiedzieć w bardziej konstruktywny sposób.
Dlaczego lubisz mroczne bractwo?
Odpowiedz
Ja jakoś wole Mroczne bractwo ma bardzo fajne zadania no i dostaje się na początek super zbroje
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wasza ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...